Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Освітні заклади Кривого Рогу активно приймають участь у Всеукраїнському загальноосвітньому грантовому проекті `Енергоефективні школи: нова генерація`

Створено: 2018-09-11 15:05:18Оновлено: 2018-09-11 15:05:51

У 2017-2018 навчальному році освітні заклади міста Кривого Рогу долучалися до участі у Всеукраїнському загальноосвітньому грантовому проекті “Енергоефективні школи: нова генерація” що реалізовується у співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією “Інститут місцевого розвитку”, метою якого є виховання свідомого та відповідального майбутнього споживача енергоресурсів.

По результатам учбового року, за рівнем охопленості участі у проекті, наше місто посіло перше місце (35 навчальних закладів). Учні показали відмінний результат успішності у навчанні, так за рейтинговими оцінками по Дніпропетровській області Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №62 отримала третє місце успішності з вивчення Курсу “Основи енергопостачання та енергозбереження” а Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №32 – друге місце з вивчення курсу “Абетка з основ житлово-комунального управління”.

Починаючи з нового навчального року до вищезазначеного проекту почали долучатися вже нові заклади освіти, а саме долучилися КЗОШ№22, КЗОШ №68 та КЗОШ№98.

Участь у проекті дає можливість учням навчатися енергетично та екологічно грамотної поведінки і стилю життя, краще усвідомлювати важливість збереження клімату на Землі. У межах курсу діти впроваджують інформаційні компанії, спрямовані на підвищення обізнаності щодо енергозбереження та ощадливого ставлення до енергоресурсів серед учителів, батьків.

11 вересня 2018

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.