Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«ПРОПИСКА» І «ВИПИСКА» ОДНОЧАСНО – ЦЕ РЕАЛЬНО У КРИВОМУ РОЗІ!

Створено: 2018-06-11 15:15:25Оновлено: 2018-06-11 15:16:54

Досить часто мешканці нашого міста змінюють своє місце проживання в межах міста. На жаль, деякі криворіжці не реєструються за новою адресою, оскільки помилково вважають, що переїзд з однієї частини міста до іншої не потребує реєстрації.

Насправді «виписатись» зі старого житла та «прописатись» за новою адресою необхідно протягом 30 днів з моменту прибуття до нового місця проживання. І зробити це можна одночасно та ще й у день звернення до «офісу прописки» за новим місцем проживання!

Часто переїзд пов'язаний з різними життєвими ситуаціями: вступ на навчання, зміна місця роботи або інші сімейні обставини. За таких умов звертатись до різних відділів реєстрації, тим паче якщо їх розділяє значна відстань, не вистачає часу та можливості! Тому «прописка» та «виписка» одночасно в одному місці – це дуже зручно для містян!

Для отримання послуги необхідно надати наступний пакет документів:

1)      документ, до якого вносяться відомості про реєстрацію місця проживання. Це паспорт у формі книжечки або у вигляді ID-картки.

Нагадуємо, що діти, які досягли 14 років, обов’язково повинні оформити паспорт у формі ID-картки. А для тих, кому ще не виповнилось 16 років, також обов’язково подається свідоцтво про народження.

2)      квитанцію про сплату адміністративного збору;

Звертаємо увагу, що у разі зняття з реєстрації за попередньою адресою одночасно з реєстрацією нового місця проживання адміністративний збір сплачується тільки за одну адміністративну послугу!

3)      документи, які підтверджують право на проживання в житлі. До таких документів можуть відноситись документи, на підставі виникає право власності або право користування (рішення суду, свідоцтво про право власності, договір найму), або документи, які свідчать про відчуження житла (нотаріальні договори).

У разі відсутності таких документів «прописка» здійснюється виключно за наявності згоди власника житла.

4)      військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

5)      документ, що посвідчує повноваження, якщо заява подається представником. В залежності від випадку, це може бути нотаріальна довіреність, рішення про опіку чи піклування, свідоцтво про народження ( у разі реєстрації батьками місця проживання своєї дитини).

 

Наші контакти:

 • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:                        м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;

 e-mail: vpr@kr.gov.ua.

 • Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.


 

11 червня 2018

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради