Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Веб-портал Центру «Віза» з інтегрованою системою електронної ідентифікації ID.GOV.UA

Створено: 2019-04-11 16:41:55Оновлено: 2019-04-11 16:42:15

Для зручності криворіжців на веб-порталі Центру адміністративних послуг «Віза» функціонує «Мій кабінет» http://viza.kr.gov.ua/#/login за допомогою якого є можливість перевірити стан  виконання замовленої послуги.

 Для входу в «Мій кабінет»  доступні всі види електронної ідентифікації інтегрованої системи  ID.GOV.UA, зареєстровані в Україні: цифровий підпис, Bank ID, ID card  та Mobile ID усіх українських мобільних операторів.

Всеукраїнська інтегрована система електронної ідентифікації  призначена для технологічного забезпечення зручної, доступної та безпечної електронної ідентифікації та автентифікації фізичних і юридичних осіб, підтримки її функціонування, сумісності та інтеграції схем електронної ідентифікації, їх взаємодії з веб-порталами електронних послуг та системами електронної взаємодії органів влади, фізичних та юридичних осіб, забезпечення захисту інформації та персональних даних на основі єдиних вимог, форматів, протоколів та класифікаторів.

Електронний підпис можна отримати в  Акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК), приміром, АЦСК Державної фіскальної служби (АЦСК ІДД ДФС)АЦСК органів юстиції УкраїниАЦСК УкрзалізниціАЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»АЦСК Державної прикордонної служби України  та інших.

Повний перелік АЦСК доступний на web-ресурсі Центрального засвідчувального органу (ЦЗО) – за посиланням https://czo.gov.ua/ca-registry.

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua

 

 

11 квітня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради