Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Кривий Ріг перший в Україні розробив і почав випускати унікальні мобільні офіси-трансформери для обслуговування жителів віддалених районів

Створено: 2019-04-11 16:04:24Оновлено: 2019-04-11 16:06:53

Перший мобільний офіс запрацював у 2018 році, другий- з березня 2019 року. На сьогодні здійснено 214 виїздів, пройдено 8500 км. Послугами офісів скористалося 13 378 містян. Про місце і час їх роботи жителі можуть дізнатися на сайті.

 

11 квітня офіс –трансформер вирушив до одного із віддалених житлових масивів Інгулецького району – Зелене. З якими питаннями звертаються люди, як вони вирішуються, особисто перевірив мер Юрій Вілкул.

 

«Незважаючи на протяжність Кривого Рогу, ми робимо все для того, щоб мешканці отримували якісні та доступні послуги, в тому числі, адміністративні. З минулого року стартував проект «Віза мобільна», метою якого є створення нових можливостей для жителів, підприємців в отриманні адміністративних послуг безпосередньо за місцем проживання, скорочення їх часу і витрат. Будемо й надалі  продовжувати реформувати публічні послуги – впроваджувати корисні та актуальні проекти для криворіжців», - підкреслив Юрій Вілкул.

 

Більшість звернень жителів селища Зелене до мобільного офісу стосувалися соціальної тематики: отримання часткової компенсації за комунальні послуги, оформлення субсидій, матеріальної допомоги одиноким матерям і багатодітним сім'ям. Низка  питань була щодо   прописки-виписки, видачі довідок, оформленні біометричних паспортів.

 

«Дуже задоволена роботою мобільного офісу. Нам не потрібно нікуди їхати за консультацією або вирішенням конкретного питання. Заздалегідь дізнаємося день і час приїзду офісу і без проблем отримуємо всі відповіді. Місто робить правильну і потрібну справу для людей!», - сказала мешканка  Зеленого Галина Дзига.

 

Нагадаємо, що у 2016 році Юрієм Вілкулом прийнято рішення про створення мобільного офісу-трансформера для виїзду у віддалені райони Кривого Рогу. Проект унікального автомобіля розроблений і втілений в життя майстрами Південмашу. Крім офісів–трансформерів для обслуговування вдома людей похилого віку, учасників бойових дій, інвалідів працівники Криворізького Центру адмінпослуг «Віза» використовують 2 мобільних цифрових кейса. З початку року такі послуги надані понад 4 тис. криворіжцям.

11 квітня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради