Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Відбулося засідання керуючого комітету

Створено: 2020-02-11 17:04:17Оновлено: 2020-02-11 17:05:58

11 лютого 2020 року у виконкомі Криворізької міської ради відбулося засідання керуючого комітету з реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кривому Розі» у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку на якому було презентовано сам проєкт, обговорено ключові завдання, ознайомлено з роботою проєктного офісу та підписано Статут проєкту.

Загальна вартість проєкту "Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кривому Розі" – 8,8 млн.євро, включаючи: кредитні кошти ЄБРР на суму 6,4 млн.євро, грантові кошти 1 млн.євро, що буде надано спеціальним фондом акціонерів банку та  1,4 млн. євро – вклад міста.  Термін кредиту – 13 років, пільговий період – 3 роки.

До проєкту з підвищення енергоефективності громадських будівель включено 44 освітні заклади, у тому числі 27 шкіл та 17 дитячих садків. Проєктом передбачено два рівні реновації: 17 дитячих садочків та 5 шкіл запропоновано для першого рівня реновації (утеплення огороджуючих конструкцій будівель, заміна вікон та дверей на енергоефективні, встановлення індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням теплоносія та ін., а також додаткові неенергозберігаючі заходи), 22 школи - для другого рівня реновації (встановлення індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням теплоносія, заміна старих дерев'яних вікон та дверей та додаткові неенергозберігаючі заходи).

    Одним із ключових питань в процесі відбору та включення об'єктів до проєкту став аналіз стану будівель (на рівні інструментального аналізу) та такі фактори як питоме енергоспоживання, високий потенціал енергозбереження, кількість відвідувачів, конфігурація будівель, їх технічний стан та інші. 

Загальною метою проекту є впровадження енергозберігаючих  заходів, спрямованих на зменшення споживання енергії та витрат на експлуатацію та технічне обслуговування, а також на скорочення викидів CO2. Крім того, завдяки впровадженню проєкту мають поліпшитися умови навчання та перебування у шкільних класах для понад 26 000 учнів у школах та дітей у дитячих садках.

11 лютого 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.