Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Наш святий обов`язок - підтримати бійців не тільки на передовій, але й в тилу», - Сергій Маляренко

Створено: 2019-02-11 12:22:07Оновлено: 2019-02-11 12:23:45

Після тривалого періоду виконання бойових завдань в зоні проведення ООС, особовий склад 21 окремої бригади охорони громадського порядку Нацгвардії України ім. Петра Калнишевського повернувся до Кривого Рогу.

Секретар міськради Сергій Маляренко від імені міського голови Юрія Вілкула та від усіх криворіжців, привітав військових з поверненням.

«Бійці гідно виконали свій військовий обов'язок і повернулися до рідного міста. І, що головне, - без втрат. Повернення додому, це величезна радість, як для самих хлопців, так і їх сімей. А наш святий обов'язок - підтримати бійців не тільки на передовій, але й в тилу. Місто допомагає створювати комфортні умови для відпочинку військовослужбовців і підготовки їх до майбутніх бойових завдань. Ми і надалі будемо допомагати нашим землякам», - сказав Сергій Маляренко.

«Ми якісно і сумлінно виконали всі поставлені завдання. На всіх блокпостах Донецької області, в районі Волновахи і Вугледара стабільна обстановка і порядок. Хлопці приїхали додому і будуть відпочивати. Перебуваючи там, ми завжди знаємо, що нас підтримують рідні, близькі та рідне місто. З такою підтримкою за плечима наші хлопці відчувають себе впевнено, спокійно і це надає їм сили служити і з честю виконувати військовий обов'язок», - сказав Сергій Власов, заступник начальника 21 бригади Нацгвардії України.

Допомога, яку надає місто військової частини 3011, зміцнює їх матеріальну базу, робить кращими соціально-побутові умови, що сприяє підвищенню бойової майстерності й покращує виконання бойових завдань. У приміщеннях частини були відремонтовані спальні, службові та душові приміщення, казарми. Відремонтовано санітарна частина, оновлено її обладнання. Створено комфортні умови для проживання і відпочинку особового складу. Також, виконано ремонт покрівлі боксів для зберігання техніки, замінено зовнішнє освітлення на території частини.

Штаб допомоги криворізьким військовослужбовцям, створений розпорядженням мера Юрія Вілкула, допомагає військовим не тільки в тилу, а й на передовій. Це надання автобусів для перевезення особового складу в зону АТО, проведення ремонту автомобільної техніки, закупівля матеріалів та обладнання. Також, в поточному році з міського бюджету виділено кошти на покупку трьох службових автомобілів, які забезпечать якісне несення патрульної служби на вулицях Кривого Рогу.

На зустріч з прибулими військовими прийшли учні підшефної школи №122, аби привітати і підтримати своїх шефів. Тепер бійцям належить відпустка, потім вони знову приступлять до служби, і виконання нових завдань.

11 лютого 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради