Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

«Гарячі» питання ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ «Візи»: роз’яснення

Створено: 2019-02-11 14:12:01Оновлено: 2019-02-11 14:17:44

«Гаряча» лінія ЦНАПу «Віза», організована за дорученням міського голови Ю.Г.Вілкула, є одним з каналів зворотнього зв’язку зі споживачами публічних, у т.ч. адміністративних послуг. З початку 2019 року оператором ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ЦНАПу «Віза» опрацьовано 1082 звернення.  При цьому, майже чверть дзвінків взагалі не стосуються повноважень «Візи», і для нас це знак широкої довіри криворіжців.

Основні питання, з приводу яких надходили телефонні дзвінки на безкоштовний номер «Гарячої» лінії «Візи» 0-800-500-459, стосувалися:

За минулий тиждень оператором ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ЦНАПу «Віза» опрацьовано 207 звернень.

Надаємо роз’яснення з питань, що є актуальними сьогодні:

 

  • Розміщення зовнішньої реклами у Кривому Розі.

 

Розмістити зовнішню рекламу у Кривому Розі просто і доступно. Зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів, які видаються суб’єктам господарювання через Центр «Віза».  Більш детально ознайомитись з порядком отримання послуги можливо за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1TL76VFkg55Q_TE2hQbtXmeUZJCTugsY47dRg29GHI-U/edit

Для зручностей підприємців, які здійснюють діяльність у сфері розміщення зовнішньої реклами, у Центрі адміністративних послуг «Віза» можливо ознайомитись з Класифікатором типових рекламних засобів м. Кривого Рогу, в якому зазначені загальні вимоги,  до  розміщення рекламних засобів, їх опис.

 

  • Як обміняти паспорт при зміні прізвища?

 

При зміні прізвища для оформлення нового паспорта громадянина України (згідно з чинним законодавством – лише ID – картка),  можна звернутися до одного з наших Паспортних офісів, які знаходяться за адресами:

- Центральний Паспортний офіс (пл. Молодіжна, 1);

- Паспортний офіс у Центрально-Міському районі (вул. Староярмаркова, 44);

- Паспортний офіс у Інгулецькому районі (просп. Південний, 1);

- Паспортний офіс у Інгулецькому районі (вул.Гірників,19);

- Паспортний офіс у Довгинцівському районі (вул.Дніпровське шосе,11);

- Паспортний офіс у Тернівському районі (вул.Короленка, 1а),

до територіального підрозділу ДМС, залежно від того району, де зареєстрований громадянин (власник паспорту) або ДП «Документ» - для громадян, які зареєстровані у Центрально-Міському районі.

 

Документи, необхідні для обміну паспорта  громадянина України :

-          паспорт громадянина України (що підлягає обміну, оригінал та копія);

-          реєстраційний номер облікової картки платника податків (оригінал та копія);

-          документ, що підтверджує зміну інформації (свідоцтво про одруження, розлучення, зміну імені, тощо).

-          довідку про реєстрацію місця проживання (форма 13);

-          квитанцію про сплату адміністративного збору.

 

Терміни та вартість оформлення паспорта у формі ID-картки:

-          за звичайною процедурою не пізніше, ніж 20 робочих днів (при обміні–279 грн.);

-          у терміновому порядку не пізніше, ніж 10 робочих днів (при обміні–366 грн.).

 

  • Часткова компенсація вартості послуг тепло,- водопостачання та водовідведення у 2019 році.

 

     У місті продовжується реалізація соціальних ініціатив міського голови Ю.Г. Вілкула щодо підтримки криворіжців в умовах підвищення тарифів на комунальні послуги.

Вже протягом трьох років мешканцям міста надається часткова компенсація вартості  послуг тепло,- водопостачання та водовідведення. На це, у міському бюджеті, передбачено 72 374 000 грн.

Звертаємо увагу, що розмір компенсації, порядок її надання, перелік необхідних документів та категорії громадян, які мають право на отримання цього виду допомоги не змінилися. Для оформлення цієї послуги споживачі надають заяву встановленого зразка, та копії відповідних документів зі згодою на обробку персональних даних. І службові особи несуть відповідальність за нерозголошення  персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Більш детальну інформацію щодо порядку отримання компенсації, пунктів прийому документів можна довідатися на порталі «Криворізький ресурсний центр» у розділі «Статті» «Соціальні допомоги» за посиланням https://drive.google.com/file/d/1drf_rYRk8nLOn7BzEx54xQrjCYtmfHDI/view .

Документи можна надати фахівцям соціального захисту в  Мобільному офісі муніципальних послуг Центру «Віза», який виїжджає в віддалені райони та селища міста відповідно до графіку (https://kr.gov.ua/ua/news/pg/281218567253276_n/).

Заяви та документи приймаються у визначених виконкомами районних у місті рад пунктах прийому до 1 грудня поточного року.

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua

11 лютого 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради