Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Центр «Віза» інформує: використання е-паспорта у смартфоні збільшило попит на ID-картки у криворіжців

Створено: 2021-10-01 16:27:02Оновлено: 2021-10-01 16:28:18

Нагадуємо, що 23.08.2021 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Закон закріплює на законодавчому рівні визначення е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і прирівнює їх до паперових аналогів. При цьому, е-паспорти доступні лише тим українцям, які мають ID-картку або біометричний паспорт для виїзду за кордон.

У зв’язку з цим, у Центрі «Віза» збільшився попит на оформлення ID-карток. У вересні на 26% більше громадян звернулися за оформленням ID-карток, ніж у попередні місяці. Загалом у 2021 році паспортними офісами Центру «Віза» оформлено понад 5800 ID-карток. Замовники висловлюють бажання обміняти свої паперові документи для можливості використання цифрових документів у мобільному застосунку «Дія».

  • Наразі документами, які доступні у мобільному застосунку «Дія» є:
  • ID-картка;
  • біометричний закордонний паспорт;
  • РНОКПП;
  • посвідчення водія;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • свідоцтво про народження дитини (відображається у батьків);
  • довідка ВПО;
  • студентський квиток;
  • COVID-сертифікати.

Запрошуємо Вас оформити біометричний паспорт у Центрі «Віза» та нагадуємо, що прийом замовників здійснюється виключно за попередньою реєстрацією до електронної черги (переглянути інструкцію як зареєструватися до електронної черги можна за посиланням: https://viza.kr.gov.ua/#news/2794).

Також інформуємо, що у наших паспортних офісах можна оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон лише пред’явивши паспорт у мобільному застосунку «Дія» без пред’явлення оригіналу паспорта громадянина України у формі ID-картки! Це зручно і швидко, а головне, без зайвих довідок і копій документів!

                                                                                                                                

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

 

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

  http://viza.kr.gov.ua/

 

01 жовтня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.