Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Вебпортал Центру «Віза» в цифрах і фактах

Створено: 2021-10-01 16:27:01Оновлено: 2021-10-01 16:27:35

ВАША DIGITAL «ВІЗА» намагається «тримати руку на пульсі» процесу діджиталізації життя українців та активно приймає в ньому участь, адже вебпортал Центру «Віза» - це Ваш провідник у діджитал-вимірі адміністративних послуг.

Оскільки пора відпусток закінчилась і всі поступово повертаються до роботи, то і зацікавленість вебпорталом Центру «Віза» зростає, адже він створений для зручної підготовки до візиту в ЦНАП, а також для безпосереднього дистанційного отримання муніципальних послуг, яких наразі доступно 11 і найближчим часом їх кількість тільки збільшуватиметься. За даними Google Аналітики, у вересні поточного року на вебпортал Центру «Віза» завітали 10 067 користувачів (третина з них робили це вже неодноразово), які переглянули 53 245 сторінок.

Жінки традиційно тримають першість серед користувачів вебпорталу Центру «Віза». У вересні поточного року відсоток жінок-відвідувачок нашого вебпорталу склав трохи більше 70%, а чоловіків відповідно майже 30%. Що стосується віку наших користувачів то найактивнішими є молодь у віці 25-34 роки – їх у нас 28% та старше покоління теж не відстає - кожен п’ятий відвідувач вебпорталу - старше 55 років.

Географія відвідувачів вебпорталу Центру «Віза» яскраво демонструє, що нас читають у багатьох країнах. Так у вересні поточного року сторінками вебпорталу Центру «Віза» подорожували мешканці 39 країн світу. До топ-5, крім України, наразі увійшли Німеччина, Польща, Сполучені Штати та Нідерланди, а ще цікаво, що нас читають навіть у Китаї - технологічно найрозвинутішій країні. Кількість міст, в яких проживають наші користувачі минулого місяця сягнула 247 міст та містечок по всьому світу. На першому місці звичайно ж Кривий Ріг та крім нього до п’ятірки вже традиційно увійшли Київ, Дніпро, Одеса та Вінниця, адже ці міста досить активно цікавляться та переймають досвід Центру «Віза».

Шановні користувачі, ми й надалі продовжимо наповнювати вебпортал Центру «Віза» тільки корисним та якісним контентом задля Вашої зручності!

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/

01 жовтня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.