Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Кривий Ріг першим в Україні почав підготовку вже до наступного опалювального сезону

Створено: 2019-01-11 11:36:46Оновлено: 2019-01-11 11:38:05

Рішенням січневого виконкому створений штаб з підготовки до зими 2019-2020. До його складу увійшли підприємства-постачальники житлово-комунальних послуг, підрозділи виконкому, підприємства, що обслуговують міську інфраструктуру.

На виконкомі було відзначено, що завдяки плановій роботі,  підпорядковане місту підприємство «Тепломережа» увійшло в опалювальний період без проблем і вчасно розпочало подачу тепла криворіжцям. Серйозні побоювання, як і раніше, викликає ситуація на підконтрольній Фонду держмайна «Теплоцентралі».

«Половина опалювального сезону - «за плечима» і ми добре розуміємо, чим потрібно займатися. Часу на «розкачку» немає. Зараз чітко визначаємо напрямки роботи, до завершення  нинішнього опалювального періоду необхідно провести організаційні процедури, пов'язані із закупівлею матеріалів, випробуваннями мереж, аналізом усіх звернень, які надходили від мешканців з приводу ремонту покрівель, заміни комунікацій. Все це буде максимально враховано в 2019 році », - підкреслив мер Юрій Вілкул.

«Актуальним і вкрай важливим залишається питання впровадження оптимізованої схеми теплопостачання. Пріоритет 2019 року - реалізація першого етапу спільного проекту міста і Європейського інвестиційного банку з будівництва 5 нових сучасних котелень, завдяки яким буде забезпечено серйозну економію газу і електроенергії. Це дозволить підвищити якість послуг для людей, стримувати зростання тарифів, а «Криворізькій тепломережі» - економити енергоресурси », - підкреслив директор департаменту розвитку інфраструктури Іван Карий.

Цього року підприємствами «Криворіжтепломережа» та «Теплоцентраль» заплановано підготувати 98 котелень та 124 теплорозподільних пункти, замінити 29 км мереж теплопостачання, відновити ізоляцію близько 13 км тепломереж. За рахунок коштів міського бюджету також буде заізольовано ще 13,5 км тепломереж. Найближчим часом планується завершити  установку будинкових приладів обліку в багатоквартирних будинках.

Ще один серйозний напрямок - реконструкція або заміна каналізаційних колекторів для густонаселених мікрорайонів. У 2019 планується закінчити реконструкцію колекторів, які з'єднують Сонячний і вулицю Спаську, а також - від вулиці Фабричної (під Центральним кладовищем) до Центральної станції аерації діаметром 900 мм. «До цього колектору підключені жителі від площі Володимира Великого  до 173 кварталу, а також школи, садочки, лікарні. Крім того, міськвиконкомом погоджена інвестпрограма «Водоканалу» із заміни мереж», - сказав І. Карий.

Досить серйозне фінансування передбачено на підготовку закладів освіти, медицини та культури. Мер поставив завдання, щоб до 31 серпня бюджетна сфера: школи, дитячі садки, заклади культури, лікарні отримали паспорти готовності на початок робіт у наступному осінньо-зимовому періоді.

 

11 січня 2019

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.