Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Криворізькі «Гонки на виживання» цьогоріч присвячені пам`яті народного мера Костянтина Павлова

Створено: 2021-08-28 15:33:37Оновлено: 2021-08-28 15:33:37

Масштабне автошоу відбулося за підтримки Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива»

Чверть століття у Кривому Розі активно розвиваються одні з найбільш захопливих змагань у автоспорті — «Гонки на виживання». Кривбас — єдиний в Україні — щороку приймає по два, три, а то й більше залікових етапи «Гонок на виживання». Міцні лідерські позиції криворізький автоспорт посідає завдяки постійній підтримці міської влади. Костянтин Павлов особисто приділяв увагу розвиткові цього улюбленого криворожанами виду спорту.

28 серпня на автодромі «Кривбас-Екстрим» тисячі криворіжців вшанували пам'ять Костянтина Павлова і сказали: «Дякуємо, НАШ МЕРЕ! Місто пам'ятає і продовжить Ваші починання!»

Т. в. о. міського голови, секретар міськради Юрій Вілкул, виступаючи на відкритті «Гонок на виживання», сказав: «Сьогодні в нашому місті проходить другий етап «Гонок на виживання». Його присвятили пам'яті мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, який стояв у витоків цих видовищних змагань у 1996 році. Я впевнений, що, як завжди, учасники гонок подарують глядачам захопливе, екстремальне шоу, незабутні враження та задоволення від майстерності прихильників технічних видів спорту.

До Кривого Рогу приїжджають найкращі автогонщики країни, адже наш автомотодром за правом вважається одним із кращих в Україні. Ми цим пишаємося та будемо тримати високе звання кращих і найпрофесійніших».

Депутат Дніпропетровської обласної ради  Андрій Гальченко зазначив: «Наша команда системно підтримує міські «Гонки на виживання». Ми поділяємо загальне бажання криворіжців разом продовжувати реалізовувати програми і проєкти, заплановані разом із Костянтином Павловим. А він багато років надавав потужну, системну та різнобічну підтримку криворізькому професійному та аматорському спорту».

Андрій Гальченко зазначив, що в автоспорті Костянтин Павлов був невипадковою людиною. «Він належав до багатотисячної армії криворіжців-автолюбителів. Костя не за чутками знав, як це бути за кермом, відчувати свою машину, підкорювати відстані. А про те, скільки сил наш мер докладав, скільки робив, щоб наші криворізькі дороги ставали кращими, безпечнішими та комфортнішими, —  знають усі криворіжці. Цьогорічне автошоу ми присвячуємо пам'яті народного мера, друга та близької людини. І я впевнений, що цей день залишить в усіх нас найяскравіші спогади».

20 відважних автокаскадерів з усієї України зібралися в Кривому Розі, щоб під час заїздів продемонструвати високу майстерність та карколомні трюки. Незмінний головний суддя змагань Віталій Бондар акцентував, що всі присутні на автошоу криворіжці й гості міста зможуть цілком відчути спортивний адреналін. Цей прогноз виправдався на 100 %. Родзинкою шоу стали також показові виступи на мотоциклах, стрибки мотокросменів і пілотів на квадроциклах, що їх проводили між автозаїздами.

 

 

 

28 серпня 2021

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.