Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») в цифрах і фактах

Створено: 2022-08-01 09:03:10Оновлено: 2022-08-01 09:05:33

За вікном стає все спекотніше, а тому пропонуємо берегти своє здоров’я та за можливості обмежити відвідування Центру «Віза» («Центр Дії»). Тим паче, що отримувати адміністративні, інші публічні послуги можна скориставшись зручностями вебпорталу Центру «Віза» («Центр Дії») – нашого реального ЦНАПу у віртуальному просторі. І більшість замовників послуг вже активно користуються цими зручностями.

 Так, як свідчать статистичні дані, у липні поточного року на вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії») завітали 11 696 користувачів, що на 10% більше, ніж минулого місяця. До речі зростає і кількість наших постійних користувачів – цього місяця більше 36% скористались вебпорталом 2 і більше разів. За цей період було переглянуто 48 735 сторінок і звісно ж найпопулярнішою була сторінка «Запис на прийом», оскільки прийом замовників послуг у Центрі «Віза» («Центр Дії») здійснюється за попереднім записом, а вебпортал – це найзручніший спосіб записатися.

 Що стосується гендерного розподілу, то жінки стабільно є активнішими користувачами, ніж чоловіки. Так, у липні 2022 року, їх відсоткове співвідношення становило 66% до 34%. Щодо віку наших користувачів, то досить цікавим є те, що зростає кількість відвідувачів вебпорталу серед людей старшого покоління 55+. Цього місяця їх вже 18,7%, що на 2% більше, ніж у червні.  Молодь у віці 18-34 роки теж доволі активні – їх 38,3 % та найбільше наших користувачів у віці 35-54 роки43%.

 Щодо географії відвідувачів вебпорталу Центру «Віза» («Центр Дії»), то вона доволі цікава. Сторінками вебпорталу у липні 2022 року подорожували мешканці 53 країн світу. На першому місці незмінно залишається Україна та крім неї до п’ятірки увійшли також Польща, Німеччина, Сполучені Штати та Нідерланди. Також значно побільшало користувачів з Чехії, Великої Британії та Франції. Кількість міст, в яких проживають відвідувачі вебпорталу 465. До топ-5, крім Кривого Рогу, увійшли також Київ, Львів, Дніпро та польська Варшава. Що цікаво, мешканці Києва майже зрівнялись за кількістю користувачів з мешканцями Кривого Рогу – різниця між ними всього в 64 людини!

Шановні користувачі! Ми й надалі працюватимемо над тим, щоб Вам було цікаво і корисно відвідувати вебпортал Центру «Віза» («Центр Дії»)!

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
[email protected],

https://viza.kr.gov.ua/

01 серпня 2022

© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради