Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

РЕФОРМУВАННЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В МІСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ !

Створено: 2017-11-10 17:01:32Оновлено: 2017-11-10 17:04:28

Переваги змін, що відбуваються з реформою адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування Кривого Рогу, не викликають сумнівів. І наші мешканці готові до діалогу в пошуку найефективніших рішень.   Це –  майже    310 тисяч наданих послуг, жодної офіційної скарги, більше 90% «Активних громадян»  на сайті виконкому міської ради підтвердили, що особисто відчули реформу та побачили переваги в роботі після передачі повноважень саме органам місцевого самоврядування.

Сьогодні на засіданні виконкому міської ради затверджено проект рішення «Про  впорядкування  надання публічних, у тому числі адміністративних послуг, у  приміщеннях  виконкомів районних у місті рад». Враховуючи згоду  ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго», під час засідання виконкому  міським головою Вілкулом Ю.Г. доручено включити до складу Центру «Віза» повноважного представника підприємства для роботи щочетверга.

Передбачено з нового року надання послуг служб «єдиного вікна» виконкомів райрад через терпідрозділи Центру «Віза». Затверджено єдиний по місту перелік публічних послуг, суб’єктами надання яких є виконкоми райрад. Захід має на меті впорядкувати обслуговування мешканців та суб’єктів господарювання. До речі, в «єдиних вікнах» виконкомів райрад з початку року надано  майже 40 000 послуг, в перерахунку на 10 тисяч мешканців району «рекордсменом» є Центрально-Міський район.

За пропозиціями мешканців,  затверджено ще дві послуги «одним пакетом»: «Оформлення документів спадкоємця», «Зміна місця проживання». Тож на сьогодні у Кривому Розі в рамках пілотного проекту вже надається 9 пакетних послуг.

Регламент  Центру доповнено  рядом нових послуг як то: видача рішення міської ради про  надання згоди  на передачу земельної ділянки або її частини в суборенду, укладення договорів купівлі-продажу теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання КПТМ «Криворіжтепломережа».

Ми працюємо для Вас!
Наша якість - Ваша довіра!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua


 

 

10 листопада 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради