Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Нас чують – і це головне. Зустріч з громадською організацією чорнобильців.

Створено: 2019-07-10 15:04:40Оновлено: 2019-07-10 15:06:59

Вже минуло понад 33 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. На сьогодні у місті мешкають майже 2,7 тис. громадян, які приймали участь у ліквідації наслідків катастрофи. Вражає до глибини душі героїзм наших криворіжців та жертва, яку їм довелося принести, задля порятунку життя мільйонів.

Органи місцевого самоврядування тісно співпрацюють з міською та районними громадськими організаціями чорнобильців. Стали традицією зустрічі з членами громадських організацій для обговорення нагальних питань.

Тож, 10.07.2019 відбулася, ініційована департаментом соціальної політики, зустріч з членами Криворізької міської організації «Союз Чорнобиль України», в якій взяли участь представники соціального захисту населення, охорони здоров'я, пенсійного фонду України.

Під час зустрічі громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, надано роз'яснення стосовно підвищення пенсій з липня 2019 року, отримання субсидії та різних видів державної соціальної допомоги, пільг на оплату комунальних послуг, забезпечення медичними препаратами, функціонування державних і комунальних закладів охорони здоров’я, санаторно-курортного лікування.

«Таке спілкування корисне для обох сторін, – зазначає Олексій Миколайович Цибань, голова Криворізької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», - ми отримуємо відповіді на важливі для нас питання, надаємо своє бачення та пропозиції по вирішенню проблемних питань. І головне те, що міська влада нас чує».

 

Довідково: на сьогодні в місті мешкає 4,2 тис. громадян, постраждалих унаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. Серед них майже 2,7 тис. безпосередніх ліквідаторів, понад 500 удів, 400 дітей, постраждалих від чорнобильської катастрофи, та майже 600 потерпілих.

 

 

Ми працюємо для мешканців міста Кривого Рогу і завжди готові до співпраці, 

наша адреса:пр-т Металургів,36б, телефони 74-72-77,  097-027-26-24

 

Ваші зауваження та пропозиції просимо надавати за електронною адресою: upszn@kr.gov.ua

 

 

Департамент соціальної політики

виконкому Криворізької міськради

10 липня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради