Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Військова адміністрація Кривого Рогу передала до бригад Тероборони ще шість повнопривідних автомобілів IVECO, закуплених за приватні кошти

Створено: 2022-05-10 12:53:31Оновлено: 2022-05-10 12:58:20

Військова адміністрація Кривого Рогу передала до бригад Тероборони ще шість повнопривідних автомобілів IVECO, закуплених за приватні кошти

З 24 лютого 2022 року Військова адміністрація Кривого Рогу закупила вже понад 300 одиниць автомобільної техніки. Це – пікапи, джипи, вантажні автомобілі підвищеної прохідності та інше. Вони закуплені за приватні кошти. Ця автомобільна техніка передана до підрозділів Збройних Сил України, Тероборони та Нацгвардії України.

Сьогодні Військова адміністрація Кривого Рогу передала до бригад Тероборони ще шість повнопривідних автомобілів IVECO, закуплених за приватні кошти.

За словами військових, забезпечення джипами, пікапами та іншою технікою значно підвищує мобільність підрозділів та ефективність виконання як бойових, так і логістичних завдань.

Командир 129 бригади ТРО полковник Юрій Сіньковський сказав: «Хочу висловити слова щирої вдячності нашому голові військової адміністрації і його команді за таку чудову техніку, яка буде використана на нужди і потреби 129 бригади територіальної оборони. Наразі ми зможемо перевозити особовий склад, і не тільки особовий склад, а і речове майно в ті місця, де воно потребує. Тому ще раз дякую. Разом до перемоги! Техніка обслужена, техніка пройшла повністю перевірку. Вона повністю готова до бойового застосування».

«Хантер», представник батальйона ТРО, зазначив: “Дана техніка допоможе нашому батальйону буть більш мобільним… Я хочу зазначити наступне. Батальйон – це мобільний підрозділ і вона допоможе нам бути більш мобільними, переміщатись по Кривому Рогу, за його територією і своєчасно надавати допомогу тим підрозділам, які зараз боронять Україну. Хочу подякувати керівництву військової адміністрації та особисто Олександру Вілкулу за допомогу. Він оказує всіляку допомогу нашому підрозділу і підрозділам територіальної оборони, які з його допомогою стануть більш сильними і ми зможемо відразити любий напад рашистів, які прийшли на нашу землю. Ми відгонемо їх всіх! Слава Україні!».

«Забезпечення військових - це не функція Військової адміністрації, тому що у нас немає на це бюджету. Але наших військових необхідно забезпечувати і тому під керівництвом Олександра Вілкула ми почали це робити з початку війни. З першого дня ми купували все необхідне, як в Україні, так і за кордоном, переважно за приватні гроші», - сказала Вікторія Третяк, заступник начальника Військової адміністрації Кривого Рогу.

Вона зазначила, що вже закуплено, виготовлено та видано військовим частинам понад 10 000 бронежилетів, більше ніж 2200 комплектів форми, 3500 берців, тактичних кросівок та понад 2000 касок. Дуже важливим є тактичне оснащення. Військова адміністрація закупила та передала велику кількість квадрокоптерів, приладів нічного бачення, тепловізорів, біноклів та іншої військової оптики, понад 250 рацій та радіостанцій. А ще кашкети, футболки та інше спорядження – теж тисячі одиниць закуплені та передані військовим.

«Дрібниць – немає. Військова адміністрація намагається допомогти усім, що можливо. І в нас, як бачите, це виходить. Кривбас – це наша земля, ми його нікому не віддамо! Разом переможемо!», - підкреслила Вікторія Третяк.

10 травня 2022

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради