Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

На засіданні виконкому криворізької міської ради погоджено звіт про результати виконання Програми виходу з екологічної кризи Кривого Рогу

Створено: 2011-03-10 09:39:50Оновлено:На розгляд засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 9 березня, було винесено 40 питань і прийняті відповідні рішення. Крім того, на засіданні були розглянуті 2 основні питання: про затвердження результатів виконання Програми виходу з екологічної кризи Кривого Рогу та про забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання.


Звітував про результати виконання Програми виходу з екологічної кризи Кривого Рогу начальник управління екології виконкому міськради Віталій Филимонов. В.Филимонов зазначив, що у місті ще у 2000 році була розроблена Програма виходу з екологічної кризи Кривого Рогу згідно з Розпорядженням Президента України «Про еколого-економічний експеримент у містах Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Маріуполь і Запоріжжя» та Постановою Кабінету Міністрів України про проведення такого експерименту. Програмою передбачено виконання заходів щодо запобігання негативного впливу та ліквідації наслідків діяльності підприємств, ведення належного контролю за станом довкілля і спостереження за його зміною. Джерелами фінансування заходів цієї програми є кошти фондів охорони навколишнього природного середовища усіх рівнів за рахунок надходжень платежів від збору за забруднення навколишнього природного середовища та інші бюджетні кошти. Як повідомив В.Филимонов, усього за період дії Програми, починаючи з 2000 року, станом на 01.01.2011 в місті на реалізацію заходів Програми було направлено 2106 млн.грн.

З питання щодо соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема реалізації прав кожної дитини на виховання в сім’ї, доповідала Лариса Хоружева. Начальник служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради відзначила, що це питання є пріоритетним, тому відповідні служби вживають вичерпні заходи для його вирішення. Так, станом на 1 березня 2011 року на первинному обліку в службах у справах дітей виконкомів районних у місті рад перебувають 2 347 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 1 666 дітей - проживають у сім’ях громадян. Л.Хоружева зауважила, що службою у справах дітей виконкому міськради постійно проводиться інформаційна компанія з популяризації сімейних форм виховання. Крім того, однією з форм допомоги прийомним батькам є Програма підтримки багатодітних сімей та дітей пільгових категорій, яка передбачає надання одноразової допомоги у розмірі 1 тис.грн. громадянам, які беруть дитину на виховання в прийомну сім’ю. Протягом 2010 року управліннями праці та соціального захисту населення міста було виплачено державну соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мешкають в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, та грошове забезпечення прийомним батькам та батькам вихователям на загальну суму близько 1 млн. 400 тис.грн.

(0564)92 13 03, [email protected]

© 2009—2023, Виконком Криворізької міської ради