Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Підтримка медицини: у 2020 році в Кривому Розі завершать капремонт міської лікарні №10 та створять 3 амбулаторії

Створено: 2020-01-10 13:37:34Оновлено: 2020-01-10 13:39:01

У міському бюджеті - 2020 на утримання та розвиток галузі охорони здоров’я заплановано понад 394 млн грн. В цілому, на реконструкцію, капітальні ремонти? оснащення амбулаторій та лікарень передбачається майже 161 млн. грн.

Цьогоріч у Кривому Розі відкриють після капремонту лікарню №10 у Довгинцівському районі, а у Металургійному по вулиці Тбіліській запрацює  після капітального ремонту «блок Б» амбулаторії № 2 ЦПМСД №5. У грудні 2019 розпочався капітальний ремонт будівлі головного корпусу інфекційної лікарні №1, також проводяться роботи по проектно-кошторисної документації з реконструкції опалення та гарячого постачання централізованого на індивідуальне всієї лікарні.

«У нас в роботі два медичних проекти зі створення ангіографічних відділень у  міській клінічній лікарні №2 та  лікарні №9. У «тисячці» для цього  переобладнуємо 3-й поверх будівлі операційного блоку, а у міській лікарні №9 – перший поверх.  Таким чином, у місті буде 2 нових ангіографи, що покращить забезпеченість мешканців у цьому виді діагностики, профілактику та лікування серцево-судинних та церебральних захворювань», - сказав начальник управління охорони здоров’я. Костянтин Мурашко.  

Також, розроблена документація проєкту реконструкції елементів корпусу Криворізької міській клінічної лікарні №2, яка на даний час знаходиться на експертизі. Крім того, розробляється  проєктно-кошторисна документація щодо реконструкції та капітального ремонту міськлікарні №3.

10 січня 2020

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.