Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Як службовці Офісів послуг органів місцевого самоврядування Кривого Рогу вивчають жестову мову

Створено: 2019-01-10 11:42:56Оновлено: 2019-01-10 11:47:12

З метою безбар’єрного отримання послуг в Офісах органів місцевого самоврядування м. Кривого Рогу разом з громадськими організаціями започатковано новий проект міського голови Ю.Г.Вілкула - «РАЗОМ - краще». Ще у листопаді 2018 року на засіданні виконкому міської ради нашим мером було підписано Меморандум про взаємодію щодо створення безбар’єрного середовища в Офісах послуг органів місцевого самоврядування м.Кривого Рогу з Дніпропетровською обласною організацією Українського товариства глухих, та домовились про співпрацю у сфері вивчення жестової мови та інших засобів комунікації із заявниками з порушеннями слуху службовцями органів місцевого самоврядування м.Кривого Рогу. І вже вчора на базі Центру адміністративних послуг «Віза» І етап цього навчання розпочато. В ньому приймає участь перша група службовців з 25 осіб. В подальшому отримані знання допоможуть працівникам Офісів послуг органів місцевого самоврядування м.Кривого Рогу створити більш доступні та зручні умови для отримання адміністративних, інші публічних послуг заявниками з особливими потребами.

 

 

До речі, у головному офісі Центру «Віза» обладнано 2 робочих місця із звукопідсилюючим апаратом для обслуговування замовників послуг з вадами слуху. Як свідчить практика роботи Центру «Віза» такі замовники звертаються у переважній більшості з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, із земельних питань. Тому, керівництвом Центру «Віза» і вирішено одразу залучити до навчання аж 5 адміністраторів.

До речі, Криворізький ЦНАП «Віза» став першим і поки єдиним на Дніпропетровщіні – хто запроваджує нову практику роботи.

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно), e-mail: viza@kr.gov.ua

10 січня 2019

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради