Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

До уваги мешканців міста!

Центральною виборчою комісією прийнято постанову від 07 квітня 2019 року №759 щодо проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України. Повторне голосування відбудеться 21 квітня 2019 року з 08.00 до 20.00.
09 квітня 2019
Година Землі - 2019!

Година Землі - 2019!

Шановні криворіжці, 30 березня 2019 року пропонуємо прийняти участь у природоохоронній кампанії Година Землі, що в четверте проходитиме у нашому місті та сприятиме збереженню природи.

15 березня 2019
Оголошено конкурс

Оголошено конкурс

Міністерство молоді та спорту України оголосило конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

12 березня 2019
Інформація про виконання заходу  Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки

Інформація про виконання заходу Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки

(п.5.3 «Упровадження системного спостереження за станом атмосферного повітря. Визначення хімічного складу та оцінка ступеня забруднення атмосферного повітря міста Кривого Рогу, ідентифікація та інвентаризація основних джерел викидів забруднюючих речовин, у тому числі оцінка ризиків, для довкілля та здоров’я населення»)

23 січня 2019
Про систему моніторингу за станом атмосферного повітря  м. Кривого Рогу

Про систему моніторингу за станом атмосферного повітря м. Кривого Рогу

Кривий Ріг одне із перших міст України де впроваджено автоматизовану систему моніторингу за станом атмосферного повітря та єдине місто в Дніпропетровській області де розпочато висвітлення в он-лайн режимі в модулі "ЕКОМОНІТОРИНГ" на порталі Криворізький ресурсний центр даних автоматизованих постів, що відповідає вимогами положень Директив Європейського Союзу доступності екологічної інформації для громадськості.

29 жовтня 2018
Шановні мешканці та гості міста!

Шановні мешканці та гості міста!

У зв'язку з проведенням 20.10.2018 року ремонтних робіт по заміні трамвайної колії на станції швидкісного трамваю «Кільцева» буде припинено рух трамваїв по маршрутах 3М та 4М з 00 год. 00 хв. до 24 год. 00 хв.

17 жовтня 2018
Шановні мешканці та гості міста!

Шановні мешканці та гості міста!

У зв'язку з проведенням у м. Кривому Розі легкоатлетичного заходу «Перший Криворізький напівмарафон «STEEL RUN», 14 жовтня 2018 року буде перекрито рух транспорту у центральній частині міста та змінено/призупинено схеми руху міських автобусних/тролейбусних маршрутів загального користування, а саме:

08 жовтня 2018
Про стан атмосферного повітря міста

Про стан атмосферного повітря міста

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського оцінка стану забруднення атмосферного повітря в містах України у 2017 році здійснювалася за даними спостережень у 39 містах на 129 стаціонарних постах державної системи моніторингу гідрометслужби.

16 серпня 2018
Про небезпеку спалювання сухої рослинності!

Про небезпеку спалювання сухої рослинності!

З настанням спекотного літа частішають випадки спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття. Спалювання сухої трави перетворює маленьке багаття на неконтрольоване екологічне лихо.

27 червня 2018
Проти амброзії разом!

Проти амброзії разом!

Амброзія полинолиста належить до карантинних бур’янів, які завдають великої шкоди не лише навколишньому природному середовищу, але й здоров’ю людини. Вона засмічує польові культури, сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки та пасовища, пустирі та інші необроблювані землі.

19 червня 2018
Міжнародний день біологічного різноманіття

Міжнародний день біологічного різноманіття

22 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день біологічного різноманіття - свято, яке нагадує нам про необхідність збереження тварин, рослин, мікроорганізмів, екосистем та екологічних процесів, що в них відбуваються.

22 травня 2018

Про результати проведення громадських слухань

Були обговорені питання обґрунтованого встановлення ставок земельного податку, розміру орендної плати та пільг зі сплати за землю на території міста Кривого Рогу на 2019 рік. З метою забезпечення єдиного підходу до податкових ставок вбачається за доцільне встановлення ставок земельного податку та розміру орендної плати за землю відповідно до видів цільового призначення земель згідно з Класифікацією видів цільового призначення земель, затвердженою Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23 липня 2010 року №548. Застосування такого підходу гарантує дотримання основних принципів оподаткування, встановлених чинним законодавством України, і виключає можливість податкової дискримінації.
11 травня 2018

Шановні мешканці та гості міста!

У зв’язку з проведенням 08.05.2018 міських урочистостей з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля монумента «Перемога» по проспекту Миру та вул. Героїв АТО з 12.20 год. до 13.50 год. буде перекрито рух транспорту.
07 травня 2018

Інформаційне повідомлення

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради повідомляє, про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0236 га на пр-ті 200 річчя Кривого Рогу,5а у Саксаганському районі під розміщення кафе. Згода про продаж земельної ділянки та проведен
04 травня 2018

Інформаційне повідомлення

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради повідомляє, про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0239 га на вул. Святогеоргіївській, 23 у Металургійному районі під магазин продовольчих та промислових товарів.
04 травня 2018
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради