Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення та публікації

На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 18 червня опубліковано повідомлення про плановану діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля: Розширення відвалу №6 ПРАТ «ЦГЗК», реєстраційний номер справи 20216158042

22 червня 2021
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковано звіт з оцінки впливу на довкілля та оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності АТ «ПІВДГЗК» - Реконструкція кар'єра у зв'язку з його поглибленням з метою підтримки потужності комбінату на період з 2021 року по 2030 рік. Корегування. (АТ «ПІВДГЗК», Інгулецький район). Реєстраційний номер справи 202011307020, опубліковано 28.05.2021

02 червня 2021
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 16 квітня опубліковані повідомлення про плановану діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля:

21 квітня 2021
Про виконання І етапу  Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки

Про виконання І етапу Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки

Головна мета Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки  – створення екологічно безпечних та комфортних умов для життя населення міста Кривого Рогу шляхом зменшення антропогенного навантаження та поліпшення стану довкілля. У 2020 році завершився перший етап реалізації Міської екологічної програми, його основні екологічні показники та досягнення наведені в таблиці.

31 березня 2021
До уваги фізичних осіб, що надають в оренду нерухоме майно!

До уваги фізичних осіб, що надають в оренду нерухоме майно!

Рішенням Криворізької міської ради від 23.11.2016 №1068 «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Кривому Розі», затверджена формула, на підставі якої фізичною особою розраховується розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна на відповідний рік.

19 березня 2021
26 січня - Всесвітній день екологічної освіти

26 січня - Всесвітній день екологічної освіти

Всесвітній день екологічної освіти (The World´s Environmental Education Day) бере свій початок у червні 1972 року з конференції ООН з питань довкілля людини під час якої прийнято Декларацію в якій зазначено про необхідність розробки критеріїв та загальних принципів щодо збереження та поліпшення якості навколишнього середовища.

26 січня 2021
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 14 грудня 2020 року опубліковані матеріали щодо планованої діяльності «Реконструкція існуючої АЗС №11 розташованої за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, б-р Вечірній, 22а» (ТОВ "АЛЬБІЛЕНД"), реєстраційний номер справи 20208266493:

16 грудня 2020
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 09 грудня опубліковано висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Нове будівництво фабрики огрудкування на території ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності 20191164775,http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4775/reports/UcKsVJFpiQ.pdf

11 грудня 2020
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 03 грудня опубліковано висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ФОП Решотка Сергій Павлович з «Реконструкція існуючого комплексу будівель та споруд під автозаправний комплекс (перша черга) за адресою: вул. Домобудівна, буд. 2, Металургійний район, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50105».

10 грудня 2020
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

У межах процедури «Оцінка впливу на довкілля» на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля розміщено 23.11.2020 оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу планованої діяльності «Парогазовий цех. Нове будівництво перемички доменного газу діаметром 3020 мм від колектора доменної печі №9 до нового колектора доменної печі доменного цеху №1 з підключенням котлів ТЕЦ-1 парогазового цеху на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 1. (http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-6575 ).

24 листопада 2020
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

У межах процедури «Оцінка впливу на довкілля» на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля розміщено 20.11.2020 оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу планованої діяльності «ПРАТ «ЦГЗК» ЦЗВМ. Реконструкція комплексу будівель та споруд прийому, зберіганню та видачі ПММ за адресою: 50066, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Двінська, 69 (http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-5972 ).

23 листопада 2020
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 18 листопада опубліковано висновок з оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) планованої діяльності «Комплексний проект поетапного розвитку гірничих робіт і переробки мінеральної сировини до кінця відпрацювання Інгулецького родовища. (Коригування) за адресою: Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Рудна, 47 (проммайданчик ПРАТ «ІНГЗК» http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/5183/reports/YTLFoG-2K0.pdf.

23 листопада 2020
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 17 листопада опубліковано висновок з оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) планованої діяльності «Продовження видобутку багатих залізистих руд для виробництва чорних металів на родовищі рудника ім. Кірова (поле шахти ім. Артема) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»» http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/5823/ reports/wqWyAZK_L5.pdf .

19 листопада 2020
Для захисту криворіжців: виконання заходів Міської екологічної програми

Для захисту криворіжців: виконання заходів Міської екологічної програми

На теперішній час завершується перший етап (2016-2020 роки) реалізації Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки (надалі – Міська екологічна програма), основною метою якої є забезпечення мешканців міста безпечним для життя і здоров’я довкіллям.

03 листопада 2020
На замітку громадськості!

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковані:

03 листопада 2020
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.