Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Актуальна інформація для споживачів

Чи має повноваження охоронець супермаркета проводити  огляд чи обшук?

Чи має повноваження охоронець супермаркета проводити огляд чи обшук?

Охорона магазину не має повноважень проводити огляд чи обшук. Це можуть робити тільки правоохоронні органи, і тільки у випадку, якщо є підозра, що людина вчинила адміністративне порушення. Тому, якщо охоронець вимагає показати йому вміст вашої сумки, а ви вважаєте, що підстав для цього немає — вимагайте покликати поліцію.

13 вересня 2019
Періодична повірка засобів обліку       здійснюється:

Періодична повірка засобів обліку здійснюється:

- водопостачання - раз на 4 роки; - газопостачання - раз на 2-8 років (в залежності від класу приладу); - теплолічильники та тепло обчислювачі - раз на 4 роки; - лічильники електроенергії - раз на 4-6-8 років (в залежності від класу точності) (Наказ Мінекономрозвитку України від 13.10.2016 № 1747).

12 вересня 2019
Увага! Дрібні монети вилучають з обігу.

Увага! Дрібні монети вилучають з обігу.

З 1 жовтня 2019 року магазини не прийматимуть дрібні монети номіналом 1, 2 і 5 коп. Водночас українці гроші не втратять. Обміняти монети можна у відділеннях усіх українських банків. Це можна буде зробити до 30 вересня 2020 року, повідомили у Нацбанку.

12 вересня 2019
Як оплатити товар, якщо ціна на ціннику і в базі касира відрізняється?

Як оплатити товар, якщо ціна на ціннику і в базі касира відрізняється?

При купівлі товару відбувається укладення договору купівлі-продажу з продавцем товару. Згідно зі статтею 655 Цивільного кодексу України, за договором купівлі-продажу продавець зобов'язується передати товар у власність покупцеві, а покупець приймає або зобов'язується прийняти цей товар і сплатити певну грошову суму. У статті 691 ЦК зазначено, що покупець зобов'язаний оплатити товар за ціною, встановленою у договорі купівлі-продажу. Отже, грошова сума – ціна, є умовою договору, яка вам відома і на яку ви погоджуєтесь.

12 вересня 2019
Куріння кальяну шкідливе для вашого здоров’я

Куріння кальяну шкідливе для вашого здоров’я

Кальяни – багатовіковий метод куріння тютюну. Дим кальянів, як і дим інших тютюнових виробів, містить токсиканти, які викликають рак легень та інші види раку, серцево-судинні, респіраторні та інші захворювання.

11 вересня 2019
Актуальна інформація для споживачів електричної енергії

Актуальна інформація для споживачів електричної енергії

На офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) розміщена актуальна інформація для споживачів електричної енергії (http://www.nerc.gov.ua/?id=16166), у тому числі:

10 вересня 2019
Нові міністерства в уряді

Нові міністерства в уряді

Шановні суб’єкти господарювання та споживачі! Звертаємо увагу на норми постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2019 № 829, якою прийнято рішення щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, яке відповідатиме складу нового Уряду.

09 вересня 2019
Пам’ятка для споживачів, які мають намір  користуватися послугами інтернет - магазину

Пам’ятка для споживачів, які мають намір користуватися послугами інтернет - магазину

Права споживача при купівлі товару через інтернет-магазин регулюються статтею 13 Закону України «Про захист прав споживачів».
06 вересня 2019
Важимо на вагах

Важимо на вагах

З метою захисту права споживачів на достовірну інформацію про результати вимірювань при здійснені розрахунків між покупцем (споживачем) і продавцем з використанням торгівельних електронних ваг, звертаємо увагу споживачів, що на сьогоднішній день з’являється тенденція використання недобросовісними підприємцями дешевих неякісних ваг при проведенні торгових операцій на ринках та ярмарках.

05 вересня 2019
Як не отруїтися кавунами та динями: дієві поради

Як не отруїтися кавунами та динями: дієві поради

У розпалі сезон баштанних культур, проте слід пам’ятати, що вони можуть бути не лише смачними і корисними, а й шкідливими для здоров’я. Основна небезпека полягає у перевищенні допустимого рівня нітратів.

03 вересня 2019
Вас заправили неякісним пальним?

Вас заправили неякісним пальним?

Коли ви заправляєте машину пальним, обов’язково потрібно взяти чек або інший розрахунковий документ, який підтверджує факт заправки.

02 вересня 2019
Про відлік гарантійного терміну

Про відлік гарантійного терміну

Продавець зобов'язаний перевірити справність виробу, продемонструвати по змозі його роботу та ознайомити споживача з правилами користування.

29 серпня 2019
Про строки повернення коштів

Про строки повернення коштів

Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору купівлі-продажу продукції, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7-ми днів.

28 серпня 2019
Пам’ятка споживача: Як діяти покупцю, який випадково розбив чи пошкодив товар у магазині?

Пам’ятка споживача: Як діяти покупцю, який випадково розбив чи пошкодив товар у магазині?

Досить часто трапляються такі неприємні ситуації, коли в магазині покупець ненароком впускає або ж зачіпає товар, який лежить неналежним чином, і він розбивається чи пошкоджується. І, як правило, працівники магазину/адміністрація/охорона починають відразу вимагати сплатити кошти за такий зіпсований товар.

27 серпня 2019
Стихійній торгівлі - НІ!

Стихійній торгівлі - НІ!

Шановні мешканці міста! Купівля товарів у місцях «стихійної торгівлі», в умовах, які не відповідають вимогам, у будь-який час може обернутись лихом для Вас, ваших рідних і друзів.

23 серпня 2019
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради