Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Виробництво продуктів харчування

Створено: 2010-02-16 08:53:42Оновлено: 2018-02-09 16:36:38

Стабільно працює 52 підприємства харчової промисловості й 22 з них мають власні торгові марки. Асортимент продукції, що виготовляється місцевими товаровиробниками й постійно оновлюється, нараховує понад 700 найменувань. За поточний рік, порівняно з аналогічним минулорічним періодом, зросли обсяги виробництва круп на 38%, безалкогольних напоїв – 24,8%, ковбасних виробів – 16,9%, майонезу – 5,9%, кондитерських виробів й молока – 2%, води очищеної та рибопродукції – у 2,5 рази. На теперішній час приватне акціонерне товариство «Надєжда» (виробництво дріжджів), товариства з обмеженою відповідальністю «Виробник Плюс» (виробництво кондитерських виробів), «Меганом-АП» (переробка продукції бджільництва) працюють на європейських ринках, що забезпечує їх подальший розвиток.

Шостий рік поспіль у місті діє муніципальний  проект «Марка якості «Криворіжжя», який запроваджено спільною співпрацею виконкому міськради, державним підприємством «Кривбасстандартметрологія», органами нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, товаровиробниками і підприємствами торгівлі. Проект спрямований на задоволення потреб населення у високоякісних продуктах харчування, які виробляються з натуральної сировини без застосування хімічних домішок, та підтримку нашого місцевого товаровиробника. З початку дії муніципального проекту за результатами досліджень експертної групи право на використання логотипу «Марка якості «Криворіжжя» надано 167 найменуванням продуктів харчування, що виробляються на 21 підприємству харчової промисловості міста та Криворізького району.


 

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради