Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Виробництво продуктів харчування

Створено: 2010-02-16 08:53:42Оновлено: 2020-02-07 15:18:48

Для забезпечення населення якісними конкурентоспроможними продуктами харчування в місті працює понад 50 підприємств харчової промисловості, асортимент продукції налічує понад 850  найменувань.

 У 2019 році підприємства харчової промисловості вироблено  понад 55 тисяч тон продукції на майже              900 млн. грн.;  асортимент розширено на 50 найменувань хлібобулочних, кондитерських, ковбасних виробів та м’ясних напівфабрикатів; на сьогодні в місті працює 176 фірмових магазинів та кіосків. 

Важливим досягненням сьогодення є стабільне функціонування криворізьких підприємств харчової промисловості та постачання продукції на європейські ринки, що сприяє їх подальшому розвитку. Високоякісна продукція таких місцевих виробників, як ТОВ "Виробник Плюс", ТОВ "Надєжда – Л", ТОВ "Меганом – АП" добре відома не лише криворіжцям, а й далеко за кордоном.

У місті, під гаслом «Здорове харчування – запорука високої якості життя», успішно працює муніципальний проект «Марка якості «Криворіжжя».  Чисельність виробників-учасників проекту складає 21 підприємство, логотип проекту присвоєно майже 180-ти найменуванням продукції, яка виробляється з натуральної сировини та реалізується у понад 1800 об’єктів роздрібної мережі нашого міста.

 

 

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.