Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Споживчий ринок

Створено: 2010-02-02 23:15:26Оновлено: 2019-01-31 15:16:59

Протягом року торговельна мережа зросла майже на 40 об’єктів. Розпочали роботу такі великі торговельні комплекси: «Зірка» (Інгулецький район), «Проспект»  (Саксаганський район), на мкр-ні Східному (Довгинцівський район) з торговельними площами майже на 10 тис. м2., у яких розміщуються магазини продовольчих та непродовольчих товарів, об’єкти мережевої торгівлі – супермаркети «Варус», магазини «Єва», «Сумка.юа», «Топаз». Після реконструкції  в оновленому форматі розпочали роботу 8 магазинів «Продукти» торговельної мережі «АТБ-Маркет» у Інгулецькому, Покровському, Металургійному, Саксаганському районах.  Приємно вразили містян фудпейрінгом оновлені  заклади ресторанного господарства: ресторани «Пурі чвені», «Джигіт», «Казбек», «Бараш лаваш», кафе «Любов і голуби», «Варенична майстерня «Круте тісто».

Стрімкими темпами розвивалася соціально орієнтована форма ведення бізнесу, місією якої було досягнення суспільного добробуту. Соціальне підприємництво представлено в реалізації 6 муніципальних проектів  «Зігріємо турботою ветерана», «Найкраще – дітям», «Кривий Ріг – місто дитячих розваг», «Підприємницький воркшоп», «Криворізька  гостинність», «Кіно без віку»: 

 «Зігріємо турботою ветерана»  у рамках проекту 1 282 особи з інвалідністю внаслідок війни придбавали за рекомендованими цінами продукти харчування першої необхідності та хліб за соціальною ціною. Для постільно-хворих осіб з числа учасників бойових дій відпущено більше 7 тонн безкоштовного молока. Рішенням виконкому міської ради від 13.11.2018 №502 торговельну мережу з пільгового обслуговування ветеранів оновлено і на сьогодні до її складу входить 42 об’єкти торгівлі. За знижками ветерани придбавали лікарські засоби, отримували безкоштовно побутові послуги з хімічного чищення та перукарські послуги.  Внесок підприємців за проектом «Зігріємо турботою ветерана» склав майже  1 млн. грн.

 «Найкраще – дітям» проект спрямовано на підтримку сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю, онкохворі діти, яким  при придбанні товарів, лікарських засобів, послуг надавався  дисконт  у розмірі від 5% до 50% від вартості. У проекті брали участь 140 суб’єктів господарювання, яким підпорядковано 287 об’єктів бізнесу. Внесок учасників муніципального проекту   «Найкраще – дітям» складає близько 800 тис. грн.

«Кривий Ріг місто – дитячих розваг» у проекті 12 суб’єктів господарювання на відкритих атракціонах чи в розважальних комплексах «Ігролайф», «Флай Парк», «Джамп-сіті», «Терра Парк» надавали безкоштовно послуги з відпочинку та розваг дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних сімей, військовослужбовців. Крім того, підприємцями впроваджено послугу для всіх дітей  у день народження відвідувати розважальні центри безоплатно.

Послугами відпочинку та розваг безкоштовно скористалися понад   16 тис. дітей, благочинні внески підприємців склали  близько 500 тис. грн.

«Підприємницький воркшоп» ініційований підприємцями проект, метою якого є надання дітям, молоді  практичних навичок освоєння конкретних професій у бізнесових закладах: «Центр професійної освіти і навчання», ательє «С.Ірена», «Єврохімчистка», ресторани «Природа», «Околиця», кафе «Копоть & Баклажан», «Біля млина», «Мелроуз», отель «Раціотель», перукарня «Міф», автокомплекс «Автостар». Діти та студенти випробовують себе в приготуванні фірмових  страв та кондитерських виробів, опановують основи перукарської майстерності, ремонту та пошиття одягу, постільної білизни, м’яких іграшок, обслуговування автомобілів, хімічного чищення одягу, будівельної справи, дізналися про особливості діяльності готелів та закладів ресторанного господарства. 

Під час канікулів понад 1 000 дітей пройшли професійне навчання в 14 об’єктах  бізнесу.

«Криворізька гостинність» новий проект 2018 року, запроваджений до Дня заснування міста Кривого Рогу, у рамках якого для туристів передбачена  «Картка гостинності». При відвідуванні 68 об’єктів бізнесу (готелів, оздоровчих, спортивних, ресторанних, медичних закладів, салонів краси, сувенірних магазинів, магазинів продовольчих та непродовольчих товарів, туристичних агенцій, аптек) за її наявності туристи отримують дисконт до 10% на придбані товари та послуги.

Протягом дії зазначеного проекту більше 300 туристів з міст  України та зарубіжжя отримали «Картку гостинності» і скористалися відповідними послугами. 

«Кіно без віку» з 01.10.2018 до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана  стартував новий проект, що має на меті  забезпечення  цікавого дозвілля для  людей похилого віку  та дітей, у тому числі позбавлених батьківського піклування або батьки яких беруть участь у операції об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях.

 У 5 кінозалах міста для 195  ветеранів праці та дітей підприємцями організовано безкоштовний перегляд повнометраж-них кінокартин, короткометражних кінострічок,  фільмів  з  ефектами  віртуальної реальності у форматі 3,4D та 8D.

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради