Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Розвиток підприємництва у сфері послуг

Створено: 2010-02-16 08:54:21Оновлено: 2018-02-09 16:50:08

Побутовими послугами прийнято називати всі служби, які допомагають зробити наше життя більш комфортнішим. Вони включають в себе різноманітні майстерні, ательє, будинки побуту, перукарні, салони, які спеціалізуються на ремонті квартир, виготовленні та ремонті меблів, пральні, хімчистки, майстерні з ремонту побутової техніки, різних електроприладів і апаратури, музичних інструментів та автомобілів, прокати предметів різного призначення, послуги з прибирання квартир і будинків, виконання різних  послуг.

У місті функціонує  з надання побутових послуг 2 115 об’єктів бізнесу: 416 перукарні, 167 майстерень з ремонту взуття, 122 ательє з пошиття одягу, 57 - ремонт, реставрація, поновлення та виготовлення меблів, 203 - технічне обслуговування автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів,  55 - послуги з миття автомобілів, 63 - послуги з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів та інші.

У нашому місті відбувається постійне розширення спектру послуг і підвищення їх якості. Найбільшим попитом серед споживачів є перукарні, салони краси,  ремонт взуття,  ательє, технічне обслуговування автомобілів та інші.


 

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради