Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Розвиток підприємництва у сфері послуг

Створено: 2010-02-16 08:54:21Оновлено: 2019-01-31 15:19:06

Побутові послуги  - це всі служби, які допомагають зробити наше життя більш комфортнішим. Вони включають в себе різноманітні майстерні, ательє, будинки побуту, перукарні, салони, які спеціалізуються на ремонті квартир, виготовленні та ремонті меблів, пральні, хімчистки, майстерні з ремонту побутової техніки, різних електроприладів і апаратури, музичних інструментів та автомобілів, прокати предметів різного призначення, послуги з прибирання квартир і будинків, виконання різних послуг.

У місті функціонує  з 2 114 об’єктів бізнесу. З метою розвитку інфраструктури об’єктів з побутового обслуговування управлінням періодично проводяться маркетингові дослідження щодо потреби у забезпеченні соціально значимих послуг, які на сьогодні надаються у 421 перукарні, 164 майстернях з ремонту взуття, 125 ательє з пошиття одягу.

У нашому місті відбувається постійне розширення спектру послуг і підвищення їх якості. Найбільшим попитом серед споживачів є перукарні, салони краси,  ремонт взуття,  ательє, технічне обслуговування автомобілів та інші.

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради