Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Інформація про роботу управління розвитку підприємництва

Створено: 2010-02-02 23:15:26Оновлено: 2020-03-31 10:11:15

Основними завданнями та функціями Управління є:

 •  Реалізація державної регуляторної політики у сфері підприємництва в місті; підготовка нормативно-правових актів міської ради, її виконкому, що впливають на розвиток бізнес-середовища й територіальної громади; участь у експертизі проектів і ухвалених міською радою, її виконавчим комітетом рішень, що носять регуляторний характер.
 • Створення сприятливих економічних, правових, організаційних умов для стабільного розвитку підприємництва, використання суб'єктами господарювання фінансових, матеріально-технічних та інформаційних ресурсів, підвищення ролі цього сектора економіки у вирішенні соціально-економічних проблем розвитку міста.
 • Удосконалення взаємовідносин органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади та суб'єктів господарювання.
 • Здійснення контролю за підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у комунальній власності та в підпорядкуванні Управління.
 • Вивчення попиту населення, виявлення резервів подальшого підвищення рівня торговельного та побутового  обслуговування, розвитку об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, ринків, сфери послуг, з виробництва продуктів харчування, сприяння формуванню  та  насиченню  споживчого  ринку товарами й  послугами,  поліпшенню їх якості.
 • Формування інформаційного банку даних  об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, ринків, сфери послуг, з виробництва продуктів харчування.
 • Створення та забезпечення готовності територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту місцевого рівня торгівлі і харчування ланки територіальної підсистеми цивільного захисту Дніпропетровської області у  м. Кривому Розі до функціонування в мирний час та особливий період. Планування, організація та здійснення заходів щодо нормованого забезпечення населення в особливий період.
 • Організація інформаційно-консультаційного забезпечення суб'єктів господарювання.
 • Підтримка соціальних ініціатив підприємців та громадських організацій, векторування соціального підприємництва як альтернативного ресурсу для вирішення нагальних питань життєдіяльності громади, розвиток соціальних муніципальних проектів «Зігріємо турботою ветерана», «Найкраще – дітям», «Кривий Ріг – місто дитячих розваг».                    
 • Оптимізація доступу суб'єктів господарювання до електронних інформаційних ресурсів міста шляхом підвищення рівня їх відкритості за рахунок створення нових можливостей і зручностей, забезпечення зворотного зв'язку, удосконалення е-урядування, електронної взаємодії міської влади й бізнесу.
 • Організаційне  забезпечення діяльності міської координаційної  ради з питань розвитку підприємництва, методологічне супроводження функціонування міських (галузевих) рад підприємців на принципах партнерства та відкритості.
 • Забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації та надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, віднесених до його компетенції.

Звіт про виконання Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в м. Кривому Розі на 2017 – 2020 роки за 2019 рік

Розширений звіт оприлюднено у Криворізькій міській газеті «Червоний гірник» від 28 січня № 7. Ознайомитися зі звітом можна також в управлінні розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради.

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.