Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Актуально

Проведено нараду щодо дотримання вимог  санітарного законодавства і захисту прав споживачів

Проведено нараду щодо дотримання вимог санітарного законодавства і захисту прав споживачів

31 травня у виконкомі міської ради відбулась наради з керівниками підприємств харчової промисловості та мережевої роздрібної торгівлі.

01 червня 2018
Легалізація найманої праці - гарантована соціальна захищеність

Легалізація найманої праці - гарантована соціальна захищеність

22.05.2018 у конференц-залі Дніпропетровської Обласної Державної адміністрації під головуванням першого заступника голови Дніпропетровської ОДА Кужмана О.М. та за участі Голови правління Пенсійного фонду України Зарудного О.Б. відбулася спільна нарада, головною темою якої була «Легалізація зайнятості населення та заробітної плати, активізація роботи щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю».

25 травня 2018

Відбулося засідання конкурсної комісії

з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків у Довгинцівському, Інгулецькому, Металургійному, Саксаганському, Тернівському, Центрально - Міському районі.

23 травня 2018

Почасовий графік проведення конкурсу

з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків 22.05.2018 з 10.00 год. в каб.139 виконкому Криворізької міської ради

21 травня 2018

Трудовим відносинам – законну силу

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі майбутнє, не сприяйте порушенням трудового законодавства. Шановні роботодавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найнятих працівників, виплачуйте і відображайте у звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.
05 травня 2018

ПАМ’ЯТКА РОБОТОДАВЦЮ

Доводимо до Вашого відома, що Верховною Радою України прийнятий Закон України від 06.12.2016 №1774-VIII, яким доповнено статтю 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до якої до повноважень виконавчого органу міської ради належить: здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством;
04 травня 2018

Відбулося засідання конкурсної комісії

з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків в Металургійному, Покровському та Саксаганському районах.

27 квітня 2018

Відбулося засідання конкурсної комісії

з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків.

27 квітня 2018

Почасовий графік проведення конкурсу

з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків 26.04.2018 з 10.00 години в каб. 139 виконкому Криворізької міської ради

25 квітня 2018

Почасовий графік проведення конкурсу

з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків 24.04.2018 з 15.00 години в каб. 139 виконкому Криворізької міської ради

23 квітня 2018

Перехід трудових відносин у легальний стан

На сьогодні залишається проблемним питання використання фізичними особами-підприємцями найманої праці громадян без оформлення з ними трудових відносин та виплати заробітної плати «в конвертах». З правової точки зору не оформлення трудових відносин позбавляє найманих працівників соціального захисту щодо права вимагати від роботодавців нарахування трудового стажу, сплати лікарняних, відпустки, відрахувань єдиного соціального внеску та належних умов праці. З іншого боку використання «тіньової зайнятості» фактично позбавляє роботодавця можливості відшкодування збитків у разі халатного виконання працівником своїх обов’язків.

04 квітня 2018

Відбулося засідання конкурсної комісії

Відповідно до процедури, визначеної рішеннями виконкому міської ради від 14.02.2018 №65 «Про створення конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності міста під час проведення сезонних ярмарків, затвердження її складу», від 14.02.2018 № 66 «Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об’єктів благоустрою в м.Кривому Розі», 29.04.2018 відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків.

02 квітня 2018

Відбулося засідання конкурсної комісії

Відповідно до процедури, визначеної рішеннями виконкому міської ради від 14.02.2018 №65 «Про створення конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності міста під час проведення сезонних ярмарків, затвердження її складу», від 14.02.2018 № 66 «Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об’єктів благоустрою в м.Кривому Розі» 27.03.2018 відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків.

30 березня 2018

Почасовий графік проведення конкурсу

з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків 29.03.2018, з 10.00 години в каб. 444 виконкому Криворізької міської рад:

28 березня 2018

Почасовий графік проведення конкурсу

серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків в Інгулецькому, Металургійному, Тернівському районах, 27.03.2018, з 12.00 години в каб. 444 виконкому Криворізької міської ради:

26 березня 2018
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради