Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Актуально

Шановні мешканці міста!

Підводячи підсумки збору врожаю поточного року, з метою стабілізації цінової ситуації на споживчому ринку міста, забезпечення населення плодоовочевою продукцією на зимовий період 2019-2020 років, для споживачів міста проводяться ярмарки.

05 вересня 2019

Колективний договір – трудове право працівників!

Колективний договір – це нормативно-правовий договір, що укладається між роботодавцем і одним або кількома профспілковими (чи іншими уповноваженими на представництво трудовими колективами) органами, а у разі відсутності таких органів – представниками трудящих, обраних та уповноважених трудовим колективом. Колективний договір традиційно вважається одним із основних інститутів трудового права.

15 серпня 2019

Почасовий графік проведення конкурсу

із визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків 15.08.2019 з 10.00 год., каб. 139 виконкому Криворізької міської ради

14 серпня 2019

Почасовий графік проведення конкурсу

із визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків 23.07.2019 з 10.00 год., каб. 139 виконкому Криворізької міської ради

22 липня 2019
Легалізація праці – вимога сьогодення!

Легалізація праці – вимога сьогодення!

Важливим напрямком діяльності виконкому Криворізької міської ради є належ-ний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин. 09.07.2019 відбулося розширене засідання міської робочої групи з питань соціально-економічного захисту найманих, за участю відповідних районних робочих груп, суб’єктів господарювання міста та представників органів нагляду (контролю).
12 липня 2019
«СТОП – незаконному обігу небезпечних товарів у місті»

«СТОП – незаконному обігу небезпечних товарів у місті»

У влади не має розбіжностей поглядів на зміст проблеми і підходів до її розв’язання, а саме: перемістити незаконно торгуючих громадян на ринки разом з правоохоронними органами, до компетенції яких відноситься припинення несанкціонованої торгівлі згідно із Законом України «Про Національну поліцію», здійснити заходи щодо її ліквідації.
08 липня 2019
Достойне майбутнє і прозоре працевлаштування

Достойне майбутнє і прозоре працевлаштування

Пріоритетним напрямом виконкому Криворізької міської ради для вирішення питання незадекларованої праці є інформаційно-роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання та най-маних працівників щодо розкриття переваг легального працевлаштування.
08 липня 2019

Запрошуємо суб’єктів господарювання прийняти участь у міському профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході «Фестиваль професій #KrivbassСitySkills»!

У другій половині вересня 2019 року за підтримки виконкому Криворізької міської ради та громадської організації «Криворізька фундація майбутнього» на території Парку Героїв планується проведення міського профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «Фестиваль професій #KrivbassСitySkills».
02 липня 2019

Визнано переможців конкурсу

Відповідно до процедури, визначеної рішеннями виконкому міської ради від 14.02.2018 №65 «Про створення конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності міста під час проведення сезонних ярмарків, затвердження її складу», зі змінами, від 14.02.2018 № 66
01 липня 2019

Почасовий графік проведення конкурсу

із визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків 27.06.2019 з 10.00 год., каб. 139 виконкому Криворізької міської ради

26 червня 2019

Результати конкурсу!

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків на чотирьох місцях у Довгинцівському, Тернівському та Центрально-Міському районах.

30 травня 2019
Офіційне оформлення на роботу – соціальна захищеність  найманого працівника!

Офіційне оформлення на роботу – соціальна захищеність найманого працівника!

23.05.2019 у виконкомі Криворізької міської ради за участю представників Криворізьких управлінь ГУ ДФС у Дніпропетровській області та районних робочих груп відбулося засідання міської робочої групи з питань соціально-економічного захисту найманих працівників.

28 травня 2019

Почасовий графік проведення конкурсу

із визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків 28.05.2019 з 11.00 год., каб. 139 виконкому Криворізької міської ради:

27 травня 2019
З 2-го травня 2019 року для сплати єдиного соціального внеску  відкрито нові рахунки

З 2-го травня 2019 року для сплати єдиного соціального внеску відкрито нові рахунки

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) сплачують і підприємства, і приватні підприємці, які нараховують заробітну плату собі та найманим працівникам. Зверніть увагу! Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, відкритих на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Кривому Розі, закінчився 01.05.2019 р.
03 травня 2019

Тільки офіційне працевлаштування дає працівникам певні соціальні гарантії

25.04.2019 у виконкомі Криворізької міської ради за участю представ-ників Криворізьких управлінь ГУ ДФС у Дніпропетровській області та структурних підрозділів виконкому Криворізької міської ради відбулося засідання міської робочої групи з питань соціально-економічного захисту найманих працівників, на якому були підведені підсумки роботи щодо легалізації найманої праці у І-ому кварталі 2019 року.
03 травня 2019
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради