Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Структура підрозділу

Створено: 2010-02-02 23:15:26Оновлено: 2018-10-19 16:23:12

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
про управління по роботі зі зверненнями громадян
виконкому міської ради

Управління по роботі зі зверненнями громадян

ЧОРНИЙ
Віктор Анатолійович

начальник
управління

74-42-65

ДРУЖИНІНА
Любов Григорівна

заступник
начальника управління

92-02-51

Відділ з питань прийому громадян

ПОРТЕЧКО
Стелла Євгеніївна

начальник
відділу

440-02-36

Відділ контролю

КРЕЩЕНКО
Вікторія Василівна

начальник
відділу

74-44-22

 


Основні завдання та функції

2.1. Забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення до органів місцевого самоврядування та посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, пропозиціями, заявами або клопотаннями  щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргами про їх порушення.

 2.2. Організація:

2.2.1 отримання звернень громадян і направлення їх до управлінь, відділів та інших виконавчих органів міської ради, виконкомів районних у місті рад, місцевих органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання для оперативного реагування на порушені питання;

2.2.2 вирішення питань, з якими громадяни звертаються до органів і  посадових осіб місцевого самоврядування; супровід звернень до остаточного розв’язання проблем  або роз’яснення причин неможливості їх вирішення в межах компетенції міського голови та органів місцевого самоврядування; надання необхідних консультацій.

2.3. Організація й проведення особистих прийомів громадян керівництвом міської ради та її виконкому.

2.4. Забезпечення контролю за організацією роботи зі зверненнями громадян у органах місцевого самоврядування, суб’єктах господарювання незалежно від форм власності.

2.5. Здійснення за завданнями міського голови, секретаря міської ради,  заступників міського голови, керуючої справами виконкому міської ради контролю за виконанням їх доручень, розпоряджень, а також перевірка достовірності наданої інформації щодо вирішення питань, порушених у зверненнях громадян.

2.6. Підготовка аналітичної інформації та статистичної звітності за результатами роботи зі зверненнями громадян.

2.7. Забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації та надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, віднесених до компетенції управління. 


 

© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради