Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Місяць цифрової грамотності

У рамках проведення інформаційної компанії «Місяць цифрової грамотності» інформуємо про можливість ознайомлення з платформами
01 грудня 2021

Озеленення території міста

Озеленення території міста – один із найважливіших напрямків Міської екологічної програми. У 2021 році (станом на 23.11.2021) коштом міського фонду охорони навколишнього природного середовища у закладах освіти міста (школи та дитячі садки) висаджено 6 340 зелених насаджень.

24 листопада 2021

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за жовтень 2021 р.

05 листопада 2021

До уваги суб'єктів господарювання!

В період опалювального сезону суб’єкти господарювання експлуатують для обігріву виробничих та адміністративних приміщень газові та твердопаливні котли, які є стаціонарними джерелами викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

03 листопада 2021

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», з метою доведення інформації до відома громадськості, публікуємо звіт з оцінки впливу на довкілля щодо «Рекультивації складів пустих порід (СПП) № 4, № 9 і складу некондиційних форм рудних матеріалів (НФРМ) № 8 на території гірничого відводу шахти «ОКТЯБРСЬКА».

01 листопада 2021

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковано звіт з оцінки впливу на довкілля та оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля щодо «Рекультивації складів пустих порід (СПП) № 4, № 9 і складу некондиційних форм рудних матеріалів (НФРМ) № 8 на території гірничого відводу шахти «ОКТЯБРСЬКА», реєстраційний  номер справи 2021467644. 

 

28 жовтня 2021

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковано повідомлення про плановану діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля «Реконструкція будівлі маслогоподарства та будівлі електротехнічного комплексу під комплекс з виготовлення невибухових компонентів для емульсійних вибухових речовин «ЕМОНІТ КР», розташованих за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Переяславська, буд.46», реєстраційний номер справи 202110198771.

23 жовтня 2021

На замітку громадськості!

 Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковано  повідомлення про плановану діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля  «Заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування та їх інженерних мереж, систем управління та автоматизації, які застаріли та технічний ресурс яких вичерпано, в існуючих цехах АТ «ПІВДГЗК» РЗФ-1 та РЗФ-2 на технологічних секціях №№ 9-10», реєстраційний номер справи  202110198770. 

 

 

 

22 жовтня 2021

СПАЛЮВАННЯ ОПАЛОГО ЛИСТЯ Й ТРАВИ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!

Осінньою порою під час листопаду та завершення робіт по збору врожаю найчастіше стаються випадки паління багать на території приватних домоволодінь. Багато громадян не замислюються над питанням шкідливості спалювання рослинних залишків для здоров’я людини та довкілля, хоча вона є надзвичайно небезпечною.

08 жовтня 2021

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за вересень

На замітку громадськості!

 

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковано повідомлення про плановану діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля «Реконструкція Ганнівського кар’єру ПРАТ «ПІВНГЗК», Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Тернівський район, для підтримки діючих потужностей комбінату на період з 2022 по 2037 рік»,реєстраційний номер справи 20219148544

17 вересня 2021

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковано:

- повідомлення про плановану діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля «Товариство з обмеженою відповідальністю «САНПРО»  щодо реконструкції олійноекстракційного заводу з добудовою цеху рафінації та дезодорації рослинних олій, цеху виробництва біопалива та пелетного виробництва. Реєстраційний номер справи 2021978508.

- звіт з оцінки впливу на довкілля та оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Реконструкція Першотравневого кар’єру ПРАТ «ПІВНГЗК» Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Тернівський район, для підтримки діючих потужностей комбінату на період з 2022 року по 2037 рік», реєстраційний номер справи 20214137684. 

16 вересня 2021

На замітку громадськості!

 

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі ОВД на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковано:

- повідомлення про плановану діяльність, що підлягає оцінці впливу на довкілля «Нове будівництво комплексу згущення відходів збагачення на промисловій території цеху технологічної води та шламового господарства ПРАТ «ПІВНГЗК», реєстраційний номер справи 2021978503

- звіт з оцінки впливу на довкілля та оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля щодо «Розширення відвалу №6 ПРАТ «ЦГЗК», реєстраційний номер справи 20216158042. 

 

13 вересня 2021

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за серпень

08 вересня 2021

Порівняння показників стану атмосферного повітря в I півріччі 2021року з І півріччям 2020 року

За підсумками І півріччя 2021 року викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря міста склали 115,6 тис.тонн, що на 7% більше за аналогічний період 2020 року. При цьому, обсяги виробництва промислових підприємств міста збільшилися майже на 17%.

01 вересня 2021
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.