Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за грудень

13 січня 2021

«Міндовкілля на зв’язку»: Міністерство запустило гарячу лінію для громадян 0 800 500 115

За інформацією, розміщеною на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, з 23 грудня Міндовкілля запустило гарячу лінію для громадян 0 800 500 115.

29 грудня 2020

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 14 грудня 2020 року опубліковані матеріали щодо планованої діяльності «Реконструкція існуючої АЗС №11 розташованої за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, б-р Вечірній, 22а»

16 грудня 2020

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 09 грудня опубліковано висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Нове будівництво фабрики огрудкування на території ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

11 грудня 2020

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» на сайті Мініс-терства захисту довкілля та природних ресурсів України 03 грудня опубліковано висно-вок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ФОП Решотка Сергій Павлович з «Реконструкція існуючого комплексу будівель та споруд під автозаправний комплекс (перша черга) за адресою: вул. Домобудівна, буд. 2

10 грудня 2020

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за листопад

08 грудня 2020

Всесвітній день ґрунтів

Міжнародний день ґрунтів (World Soil Day) відзначається щорічно 5 грудня за підтримки продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).
04 грудня 2020

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 3 грудня 2020 року опубліковано
03 грудня 2020

На замітку громадськості!

У межах процедури «Оцінка впливу на довкілля» на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля розміщено 23.11.2020 оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу планованої діяльності «Парогазовий цех. Нове будівництво перемички доменного газу діаметром 3020 мм від колектора доменної печі №9 до нового колектора доменної печі доменного цеху №1 з підключенням котлів ТЕЦ-1 парогазового цеху на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 1. 

24 листопада 2020

На замітку громадськості!

У межах процедури «Оцінка впливу на довкілля» на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля розміщено 20.11.2020 оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу планованої діяльності «ПРАТ «ЦГЗК» ЦЗВМ. Реконструкція комплексу будівель та споруд прийому, зберіганню та видачі ПММ за адресою: 50066, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Двінська, 69

20 листопада 2020

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 18 листопада опубліковано висновок з оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) планованої діяльності «Комплексний проект поетапного розвитку гірничих робіт і переробки мінеральної сировини до кінця відпрацювання Інгулецького родовища. (Коригування) за адресою: Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Рудна, 47 (проммайданчик ПРАТ «ІНГЗК»)
20 листопада 2020

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 17 листопада опубліковано висновок з оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) планованої діяльності «Продовження видобутку багатих залізистих руд для виробництва чорних металів на родовищі рудника ім. Кірова (поле шахти ім. Артема) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»»

19 листопада 2020

Показники стану довкілля міста

За даними підприємств викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря міста за 9 місяців 2020 року склали 159,3 тис.тонн, що на 51 тис. тонн (24%) менше ніж за аналогічний період 2019 року.
10 листопада 2020

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за жовтень

04 листопада 2020

На замітку громадськості!

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в Єдиному ре-єстрі оцінки впливу на довкілля на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковані
03 листопада 2020
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.