Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за червень 2018 року

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за червень 2018 року

10 липня 2018

Про небезпеку спалювання сухої рослинності!

З настанням спекотного літа частішають випадки спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття. Спалювання сухої трави перетворює маленьке багаття на неконтрольоване екологічне лихо.

27 червня 2018

Проти амброзії разом!

Амброзія полинолиста належить до карантинних бур’янів, які завдають великої шкоди не лише навколишньому природному середовищу, але й здоров’ю людини. Вона засмічує польові культури, сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки та пасовища, пустирі та інші необроблювані землі.

19 червня 2018

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за травень 2018 року

Управління екології розміщує інформацію Лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря м. Кривий Ріг про результати моніторингу стану атмосферного повітря за травень 2018 року.

12 червня 2018

Міжнародний день біологічного різноманіття

22 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день біологічного різноманіття - свято, яке нагадує нам про необхідність збереження тварин, рослин, мікроорганізмів, екосистем та екологічних процесів, що в них відбуваються.

22 травня 2018

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за квітень 2018 року

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за квітень 2018 року
14 травня 2018

Про методи боротьби з амброзією у місті Кривому Розі

Амброзія - це небезпечний бур'ян, який шкодить здоров'ю людей, засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, сади, парки, городи, пустирі, узбіччя доріг, залізничні насипи і прилеглі землі, береги річок та ставків. Знищення карантинного бур'яну підлягає загальній комплексній боротьбі, яка повинна бути системною та стабільною.
04 травня 2018
Інформація про початок подачі води з Карачунівського водосховища  в річку Стара Саксагань

Інформація про початок подачі води з Карачунівського водосховища в річку Стара Саксагань

На особистому контролі міського голови Вілкула Ю.Г. питання щодо оздоровлення річки Стара Саксагань в Центрально-Міському районі міста.

23 квітня 2018

Знаємо! Зберігаємо! Захищаємо!

Марш парків (англ. March for Parks, офіційна назва - Дні заповідників і національних парків) - це міжнародна великомасштабна природоохоронна акція, яка проводиться щорічно і носить суспільний характер, поєднуючи всіх небайдужих людей навколо ідеї підтримки природних територій (заповідників, національних парків, заказників та пам'яток природи), що охороняються та сприяє заохоченню до природоохоронної діяльності. Започаткована акція Дж. Мортоном в сорокових роках дев’ятнадцятого століття. З 1995 року її підтримали країни Європи та Азії. Україна долучилась до цієї акції 1996 року.
18 квітня 2018
Пункти прийому відпрацьованих люмінесцентних енергозберігаючих ламп

Пункти прийому відпрацьованих люмінесцентних енергозберігаючих ламп

На сьогодні енергозберігаючі люмінесцентні лампи майже повністю витіснили традиційні лампи розжарювання. Широке застосування люмінесцентних ламп обумовлено рядом переваг: високим рівнем освітлення приміщень, низьким споживанням енергії, великим терміном служби тощо. Проте проблемними залишаються питання безпечного використання люмінесцентних ламп та їх утилізація.
18 квітня 2018

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за березень 2018 року

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за березень 2018 року
10 квітня 2018

Соціально орієнтоване підприємство має забезпечувати дотримання зобов`язань з реалізації Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовищана 2016-2025 роки

Як передбачено Міською програмою вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки (надалі – Міська екологічна програма) підприємства – учасники програми звітують про хід її виконання на засіданні робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища у м. Кривому Розі, до складу якої входять депутати міської ради, науковці, фахівці структурних підрозділів виконкому міської ради, представники громадських організацій.

27 березня 2018

Інформація про стан атмосферного повітря міста

За статистичними даними підприємств викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря міста в 2017 році склали 323,3 тис.тонн, що на 18,7 тис. тонн (5%) менше ніж в 2016 році.

20 березня 2018
Первоцвіти

Первоцвіти

Первоцвіти – це екологічна група рослин, яка нараховує близько 500 видів. Розпускання квітів у них відбувається ще до появи листків на деревах. Підсніжники, проліски, ряст, первоцвіт, шафран, цибуля ведмежа, конвалія, вовчі ягоди – це неповний перелік первоцвітів, що можна зустріти в Україні.

15 березня 2018
У промисловому Кривбасі  водні об’єкти  забруднюють не лише промислові підприємства, а й  мешканці власних домоволодінь, які розташовані біля річок

У промисловому Кривбасі водні об’єкти забруднюють не лише промислові підприємства, а й мешканці власних домоволодінь, які розташовані біля річок

Управлінням екології виконкому Криворізької міської ради в рамках реалізації заходів Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки, що затверджена рішенням виконкому Криворізької міської ради від 28.09.2016 №901, для забезпечення покращення стану водних об’єктів м. Кривого Рогу у 2018 році продовжуються роботи із виявлення та ліквідації джерел їх забруднення.

14 березня 2018
Сторінки   1 2 3 »
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради