Офіційний веб-сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг

10 вересня 2019

Про проведення комплексу лабораторних досліджень якості атмосферного повітря на мікрорайоні Східний в рамках розгляду чисельних звернень мешканців міста

Управлінням екології виконкому Криворізької міської ради на численні звернення мешканців житлових масивів Східний-1,2,3 організовано 19 серпня проведення досліджень якості атмосферного повітря на межі мікрорайонів Східний 2 та 3 на вул. В’ячеслава Чорновола, 17.

02 вересня 2019

Спалювання сухої трави та листя – шкода довкіллю!

Спалювання сухої рослинності, листя та сміття завдає великої шкоди не лише здоров’ю людини, але й довкіллю та може призвести до пожежі.

22 серпня 2019
Моніторингові дослідження стану річок Інгулець та Саксагань

Моніторингові дослідження стану річок Інгулець та Саксагань

В рамках Міської екологічної програми у 2019 році продовжується моніторинг якості поверхневих водойм міста спільно з представниками виконкомів районних у місті рад та громадськості.

15 серпня 2019

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за липень 2019 року

12 серпня 2019

Боротьба з амброзією – справа кожного!

Амброзія полинолиста - карантинний бур’ян, що завдає великої шкоди не лише навколишньому природному середовищу, але й здоров’ю людини. Масове поширення амброзії полинолистої призводить до засмічення садиб, городів, узбіч доріг, пасовищ, пустирів та інших необроблюваних земель. У період цвітіння з серпня по жовтень її пилок провокує алергічні прояви у людей: закладення або свербіння носа, почервоніння очей та сльозотеча, ускладнене дихання, шкірні висипи.

09 серпня 2019
У минулу п’ятницю, 12.07.2019,  із робочим візитом президент України Володимир Зеленський відвідав своє рідне місто.

У минулу п’ятницю, 12.07.2019, із робочим візитом президент України Володимир Зеленський відвідав своє рідне місто.

Екологічний стан Кривого Рогу – це основна тема, яка була порушена пре-зидентом України. Користуючись нагодою управління екології виконкому Кри-ворізької міської ради підготувало відеоматеріал щодо екологічних питань Крив-басу та обурення мешканців міста діяльністю ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (https://www.youtube.com/watch?v=1GHCQM3LVcg&feature=youtu.be ).

19 липня 2019
Тривають роботи з реконструкції напірного колектору від КНС 7 по вулиці Сагайдачного до КНС 8 по вул. Володимира  Великого

Тривають роботи з реконструкції напірного колектору від КНС 7 по вулиці Сагайдачного до КНС 8 по вул. Володимира Великого

З метою забезпечення надійного водовідведення, запобігання скиду неочищених стічних вод до поверхневих водойм, поліпшення їх екологічного стану, запобігання порушення санітарно-гігієнічного стану проживання мешканців міста, в межах Міської екологічної програми коштом міського фонду охорони навколишнього природного середовища виконуються роботи з будівництва та реконструкції каналізаційних мереж.

15 липня 2019

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за червень 2019 р.

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за травень 2019 р.

13 червня 2019

Про співробітництво у сфері охорони навколишнього природного середовища та захисту прав мешканців міста Кривого Рогу на чисте довкілля

На засіданні виконкому міської ради 12.06.2019 розглянуто питання "Про вплив промислових підприємств міста на стан атмосферного повітря та забезпечення функціонування постів автоматичного спостереження за його якістю".

13 червня 2019
Моніторингові дослідження водних об’єктів міста

Моніторингові дослідження водних об’єктів міста

У рамках Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки з метою контролю якості води річок Саксагань та Інгулець та у зв’язку з тим, що державні органи контролю не виконують свої функції, як суб’єкти моніторингу довкілля, з 2017 року за ініціативи міського голови та при підтримці депутатів міської ради за рахунок міського фонду охорони навколишнього природного середовища Відокрем-леним структурним підрозділом "Криворізький міський відділ лабораторних досліджень Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" здійснюються щомісячні лабораторні дослідження якості води водних об'єктів міста. До відбору проб води залучаються представники громадських організацій та працівники виконкомів районних у місті рад.

24 травня 2019
Майбутнє планети – в наших руках! (перелік пунктів збору відпрацьованих батарейок та люмінесцентних ламп)

Майбутнє планети – в наших руках! (перелік пунктів збору відпрацьованих батарейок та люмінесцентних ламп)

У повсякденному житті ми часто використовуємо люмінесцентні лампи та батарейки. Упаковка батарейок та люмінесцентних ламп містить інформацію про те, що викидати їх у смітник не можна. Для утилізації таких відходів потрібні спеціальні умови та технології. Адже в цих приладах містяться важкі метали, кислоти, луги, які потрапляючи у воду або ґрунт завдають значної шкоди довкіллю.
16 травня 2019
Про дані моніторингових досліджень якості атмосферного повітря в місті

Про дані моніторингових досліджень якості атмосферного повітря в місті

У рамках Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки, з метою контролю якості атмосферного повітря міста, та у зв’язку з тим, що державні органи контролю не виконують свої функції належним чином вже третій рік, починаючи з 2017 року, за ініціативи міського голови та при підтримці депутатів міської ради за рахунок міського фонду охорони навколишнього природного середовища ВСП «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснює інструментально-лабораторні виміри рівня забруднення атмосферного повітря міста. З метою розширення системи моніторингу в 2019 році управлінням екології виконкому Криворізької міської ради залучено пересувну станцію екологічного моніторингу КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради.

Щомісячний бюлетень забруднення атмосферного повітря в м. Кривий Ріг за квітень 2019 р.

10 травня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 »
© 2009—2019, Виконком Криворізької міської ради