Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Попередні оголошення


2021   2020   2019  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Планованою діяльністю передбачається реконструкція комплексів будівель та споруд конвертерного цеху (з заміною газовідвідних трактів і газоочисних установок за конвертерами №№1,2,3) парогазового цеху, цеху водопостачання, кисневого виробництва, цеху мереж та підстанцій
22 вересня 2021

ПРАТ ПІВНГЗК

Реконструкція Першотравневого кар’єру
20 вересня 2021

ПРАТ «ЦГЗК»

Планованою діяльністю передбачається розширення відвалу №6 для можливості розміщення розкривних порід, що планується видобути за весь період відпрацювання родовища залізистих кварцитів «Велика Глеюватка», оскільки на підприємстві спостерігається дефіцит відвальних ємностей.

13 вересня 2021

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Планована діяльність полягає в реконструкції комплексу будівель та споруд конвертерного цеху (шлакове відділення) на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Криворіжсталі, будинок 152».

19 липня 2021

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Планована діяльність полягає у будівництві хвостосховища «ІІІ карта» на території Гречаноподівської та Новолатівської сільських рад Криворізького (колишнього Широківського) району Дніпропетровської області для складування хвостів збагачення з корисним об’ємом 29,4 млн.м3.
09 липня 2021

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Планована діяльність полягає у видобутку відкритим способом залізистих магнетитових кварцитів Валявкинського родовища за проектом «Реконструкція та розвиток кар’єрів №2-біс та №3 гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для підтримки продуктивності по видобутку сирої руди 30 млн. тонн в рік на період з 2020 р. – до кінця відпрацювання. Кар’єр №3 в Інгулецькому та Центрально-Міському районах м. Кривий Ріг.

18 червня 2021

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Планована діяльність за проектом «Реконструкція та розвиток кар'єрів № 2-біс та № 3 гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для підтримки продуктивності по видобутку сирої руди 30 млн. тонн в рік на період з 2020 р. - до кінця відпрацювання.

18 червня 2021

ДП `Кривбасшахтозакриття`

Альтернативна схема акумуляції надлишків шахтних вод Кривбасу у ставку-накопичувачі шахтних вод в балці Свистунова та їх скидання у р. Інгулець".
04 червня 2021

АТ «ПІВДГЗК»

Реконструкція кар'єра у зв'язку з його поглибленням з метою підтримки потужності комбінату на період з 2021 року по 2030 рік. Корегування. (АТ «ПІВДГЗК», Інгулецький район).
31 травня 2021

ПРАТ ПівнГЗК

Реконструкція Ганнівського кар’єру
27 травня 2021

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Планована діяльність полягає у реконструкції комплексу будівель та споруд (агломашин №1-3) агломераційного цеху №2 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: вул. Збагачувальна, 96, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
26 травня 2021

ТОВ «КРИВИЙ РІГ ПРОМИСЛОВІ ГАЗИ»

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРИВИЙ РІГ ПРОМИСЛОВІ ГАЗИ" (ТОВ "КРИВИЙ РІГ ПРОМИСЛОВІ ГАЗИ")
14 травня 2021

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» (АТ «ПІВДГЗК»)

Реконструкція хвостового господарства та оборотного водопостачання в районі с. Войково для підтримки потужності комбінату. Нарощування дамби вище відм. +159,0 м (на землях Новолатівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області).
13 квітня 2021

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Планована діяльність полягає в реконструкції комплексу будівель та споруд конверторного цеху (шлакове відділення) на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі,152

01 лютого 2021

ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»

Нове будівництво газопроводу природного газу від газопідвищувальної станції Південного гірничо-збагачувального комбінату до вогнетривко-вапняного цеху (ВВЦ) (2 нитка) на проммайданчику ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг у Металургійному районі м.Кривого Рогу, вул. Криворіжсталі,1, Дніпропетровська область.
24 грудня 2020
Сторінки   1 2 3 »
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.