Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19/

Заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19/

З метою запровадження невідкладних протиепідемічних заходів щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CоV-2, в комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» Криворізької міської ради була проведена дезінфекція території та дитячих майданчиків ДПРЧ.
25 березня 2020
Проведено рейд

Проведено рейд

Сьогодні працівниками служб у справах дітей виконкомів Криворізької міської ради та Центрально-Міської районної у місті ради спільно з ювенальною превенцією Центрально-Міського відділення поліції проведено рейд, у ході якого були обстежені умови проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами проведеного рейду, у зв’язку з небезпечними умовами для проживання, 2 дитини влаштовано до центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Шановні мешканці нашого міста! Якщо вам стало відомо про дітей, які, через невиконання батьками своїх батьківських обов’язків, опинилися в складних життєвих обставинах, та потребують допомоги, не залишайтесь осторонь, інформуйте службу у справах дітей виконкому Криворізької міської ради за тел. (0564) 493-09-19, 92-15-74, 92-03-84, або телефонуйте на лінію «102».
12 березня 2020

З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусу.

З метою надання консультативної допомоги щодо своєчасного вступу в спадщину та збереження житла за дітьми пільгової категорії

З метою надання консультативної допомоги щодо своєчасного вступу в спадщину та збереження житла за дітьми пільгової категорії

24 лютого 2020 року службою у справах дітей у приміщенні виконкому Саксаганської районної у місті ради було проведено зустріч-семінар на тему: «Прийняття спадщини дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування» за участю представників нотаріату, управління праці та соціального захисту населення. Також було запрошено соціальних педагогів та опікунів (піклувальників) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

28 лютого 2020
Утворено ще одну прийомну сім’ю

Утворено ще одну прийомну сім’ю

24.02.2020 року відбулася приємна подія у місті. Велика дружня родина Довгинцівського району поповнилася ще однією прийомною сім’єю, а дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла свою родину. На сьогодні на території району функціонує 7 прийомних сімей та 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

24 лютого 2020
Для надання можливості дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, повернутися до житла

Для надання можливості дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, повернутися до житла

яке свого часу було занедбано їх батьками, с 2010 року у місті проводяться капітальні ремонти в квартирах, єдиними власниками яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або які за ними зберігаються. У 2020 році розпочато проведення капітальних ремонтів в 3-х дитячих квартирах.

20 лютого 2020
Для створення більш ефективної системи соціально-профілактичної роботи

Для створення більш ефективної системи соціально-профілактичної роботи

з неповнолітніми, які мають проблеми із законом служба у справах дітей виконкому Криворізької міської ради співпрацює з сектором ювенальної пробації міста Кривого Рогу.

18 лютого 2020
Станом на сьогодні органами опіки та піклування міста Кривого Рогу             32 дітям надано статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Станом на сьогодні органами опіки та піклування міста Кривого Рогу 32 дітям надано статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Статус дітям надано на підставі пакетів документів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 301 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 і від 5 квітня 2017 р. № 268», як таким, що зазнали психологічного насильства внаслідок військового конфлікту.

14 лютого 2020
Відбулася інформаційна зустріч для багатодітних батьків

Відбулася інформаційна зустріч для багатодітних батьків

07 лютого 2020 року на базі КНП «ЦПМСД № 4» КМР відбулася інформаційна зустріч для багатодітних батьків, з числа таких, які потрапили в складні життєві обставини, на тему: «Проблеми виховання та недопущення загрози життю і здоров’ю дітей у багатодітних родинах та шляхи їх подолання задля збереження біологічної сім’ї».

11 лютого 2020
Проведено розширену нараду

Проведено розширену нараду

07.02.2020 службою у справах дітей виконкому Криворізької міської ради проведено розширену нараду спеціалістів служб у справах дітей виконкомів районних у місті рад та фахівців Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків роботи за 2019 рік та плануванню на 2020 рік з питань подолання соціального сирітства та забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї.

07 лютого 2020
Цим лютневим днем відбулася важлива подія в житті двох малих діточок

Цим лютневим днем відбулася важлива подія в житті двох малих діточок

Цим лютневим днем відбулася важлива подія в житті двох малих діточок: братика і сестрички, які залишилися без батьківського піклування. Вони знайшли родину, в якій на них чекає справжня батьківська любов і турбота, сімейний затишок і тепло.

05 лютого 2020

Виконком Криворізької міської ради вніс зміни до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги

сім’ям та громадянам міста, які беруть на виховання дитину в прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, а саме:

03 лютого 2020
© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту Perekrestok.agency