Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Ремонт квартир, власниками яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або які за ними зберігаються.

Ремонт квартир, власниками яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або які за ними зберігаються.

У Кривому Розі 1699 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За дітьми, які залишилися без батьківського піклування, зберігається 1 351 житлове приміщення, 281 дитина є власниками і співвласниками житла, 1 070 дітей даної категорії мають право користування житлом. У 348 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житло взагалі відсутнє. Питання постановки їх на квартирний облік вирішується при досягненні ними 16-річного віку. На квартирній черзі у виконкомах районних у місті рад перебуває 103 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а також 355 осіб з їх числа. Для надання можливості дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, повернутись до житла, яке свого часу було зруйноване їх батьками, з 2010 року в місті проводяться капітальні ремонти квартир, єдиними власниками яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або які за ними зберігаються. Дане питання в м. Кривому Розі вирішується в рамках програм соціального спрямування, прийнятих Криворізькою міською радою, за рахунок коштів міського бюджету: - до 2015 року - в рамках Програми підтримки багатодітних сімей та дітей пільгових категорій у м. Кривому Розі; - з 2016 року діє Програма захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання в м. Кривому Розі на 2016-2020 роки, зі змінами внесеними рішенням сесії Криворізької міської ради у 2021 році. Усього коштом міського бюджету вже відремонтовано 50 дитячих квартир. На сьогоднішній день погоджений проєкт рішення міської ради «Про затвердження Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання в м. Кривому Розі на 2022 – 2026 роки», де передбачені кошти на 2022 рік для ремонту 4 квартир, власниками яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або які за ними зберігаються.
22 жовтня 2021

Заходи впливу на батьків, які не виконують свої батьківські обов’язкі.

Майже щодня службам у справах дітей міста доводиться розглядати питання неналежного виконання батьками своїх батьківських обов’язків. Відповідальність щодо виховання дітей покладена на обох батьків, незалежно від того проживають вони разом чи окремо, оскільки обов’язок здійснювати належне виховання та нагляд за малолітнім є рівним для обох з них. Тому неналежне виховання малолітнього – це правопорушення батьків і, як наслідок, настання відповідальності. За невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів юридичної відповідальності а саме: адміністративної, кримінальної та сімейно – правової.
17 листопада 2020
«Соціальний захист дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах».

«Соціальний захист дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах».

Відповідно до статті 152 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.

02 жовтня 2020
1 червня  Міжнародний день захисту дітей.

1 червня Міжнародний день захисту дітей.

Шановні криворіжці! Від усього серця вітаємо вас із Міжнародним днем захисту дітей. Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку мають втілитися в реальних діях. Сьогодні ми відчуваємо надзвичайну відповідальність за те, аби кожна дитина нашого міста не залишилася без уваги. Адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє Кривого Рогу. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Дякуємо батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам, громадським активістам за щедрість сердець, щоденну натхненну працю, любов і турботу про дітей. Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння від батьків, сяючих посмішок та миру!

01 червня 2020
Щаслива мить.

Щаслива мить.

Для вихованців закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1" Криворізької міської ради (директор Світлана Сахно) щаслива мить. В свою сім`ю під опіку взяв трьох дітей - племінників (Ємму, Альону та Руслана) їх рідний дядько. Бажаємо щоб у новій сім`ї діти зростали у затишку та злагоді.

21 травня 2020
Соціальний захист дітей, які опинились в складних життєвих обствинах.

Соціальний захист дітей, які опинились в складних життєвих обствинах.

З часу запровадження карантину службами у справах дітей виконкомів районних у місті рад спільно з ювенальною превенцією міського відділу та районних відділень поліції, Криворізьким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді обстежено 125 сімей, в яких виховується 283 дитини, що опинилися в складних життєвих обставинах. Виявлено 7-ро дітей, які залишилися без батьківського піклування. У зв’язку з загрозою життю та здоров'ю, за рішенням органу опіки та піклування, одну дитину вилучено з родини.
06 травня 2020
Стоп секстинг.

Стоп секстинг.

Секстинг (інтимне листування й вимагання фото інтимного характеру) — це та проблема на сьогодні, про яку не можна замовчувати. Ця небезпека чатує на ваших дітей щодня. Так, за статистичними даними Національної дитячої «гарячої» лінії ГО «Ла Страда Україна» секстинг займає друге місце, після комп’ютерної та інтернет залежності, за кількістю звернень дітей та батьків мало не кожного дня. Натепер, під час карантину, питання небезпеки в мережі постала особливо гостро. У підлітків з’явилось більше вільного часу і виникла нестача спілкування з однолітками. Вони все більше проводять час в Інтернеті та частіше спілкуються з незнайомцями, наражаючи себе на небезпеку. А також неконтрольовано дивляться безліч контенту, включаючи сцени насильства і порнографію. Завдання дорослих — вміти розпізнавати ці небезпеки. У цьому батькам нараді стане Освітній проєкт stopsextingua, до якого ввійшли відеоролики про кіберзахищеність дітей. Освітні відео присвячені питанням захисту дітей в Інтернеті — від того, як убезпечити дитину від перегляду порнографії та регулювати її час в онлайні, до того, як діяти, якщо відвертий контент став об’єктом розповсюдження. Переглянути навчальні відео освітнього проєкту #stop_sexтинг можна за посиланням: www.youtube.com/StopSextingUkraine. Подбаймо разом за моральне здоров’я наших дітей та зупинимо секстинг!
13 квітня 2020
Діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Станом на 01.04.2020 на обліку в службах у справах дітей виконкомів районних у місті рад перебувають 808 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З початку поточного року на облік в службах у справах дітей було взято 76 дітей, які через батьківську байдужість і недбалість опинилися в складних життєвих обставинах, з них 17 – що зазнали насильства в сім’ях. Відносно батьків, які не забезпечували належний рівень піклування та догляду за дітьми, зловживали алкогольними напоями та наркотичними речовинами, службами у справах дітей порушено 118 клопотань перед правоохоронними органами про притягнення батьків до відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За матеріалами, підготовленими службами у справах дітей, 19 батьків позбавлено батьківських прав відносно 31 дитини. У зв’язку з загрозою життю та здоров’ю вилучено із сімей четверо дітей.
08 квітня 2020
Заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19/

Заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19/

З метою запровадження невідкладних протиепідемічних заходів щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CоV-2, в комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» Криворізької міської ради була проведена дезінфекція території та дитячих майданчиків ДПРЧ.
25 березня 2020
Проведено рейд

Проведено рейд

Сьогодні працівниками служб у справах дітей виконкомів Криворізької міської ради та Центрально-Міської районної у місті ради спільно з ювенальною превенцією Центрально-Міського відділення поліції проведено рейд, у ході якого були обстежені умови проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами проведеного рейду, у зв’язку з небезпечними умовами для проживання, 2 дитини влаштовано до центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Шановні мешканці нашого міста! Якщо вам стало відомо про дітей, які, через невиконання батьками своїх батьківських обов’язків, опинилися в складних життєвих обставинах, та потребують допомоги, не залишайтесь осторонь, інформуйте службу у справах дітей виконкому Криворізької міської ради за тел. (0564) 493-09-19, 92-15-74, 92-03-84, або телефонуйте на лінію «102».
12 березня 2020

З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусу.

З метою надання консультативної допомоги щодо своєчасного вступу в спадщину та збереження житла за дітьми пільгової категорії

З метою надання консультативної допомоги щодо своєчасного вступу в спадщину та збереження житла за дітьми пільгової категорії

24 лютого 2020 року службою у справах дітей у приміщенні виконкому Саксаганської районної у місті ради було проведено зустріч-семінар на тему: «Прийняття спадщини дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування» за участю представників нотаріату, управління праці та соціального захисту населення. Також було запрошено соціальних педагогів та опікунів (піклувальників) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

28 лютого 2020
Утворено ще одну прийомну сім’ю

Утворено ще одну прийомну сім’ю

24.02.2020 року відбулася приємна подія у місті. Велика дружня родина Довгинцівського району поповнилася ще однією прийомною сім’єю, а дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла свою родину. На сьогодні на території району функціонує 7 прийомних сімей та 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

24 лютого 2020
Для надання можливості дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, повернутися до житла

Для надання можливості дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, повернутися до житла

яке свого часу було занедбано їх батьками, с 2010 року у місті проводяться капітальні ремонти в квартирах, єдиними власниками яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або які за ними зберігаються. У 2020 році розпочато проведення капітальних ремонтів в 3-х дитячих квартирах.

20 лютого 2020
Для створення більш ефективної системи соціально-профілактичної роботи

Для створення більш ефективної системи соціально-профілактичної роботи

з неповнолітніми, які мають проблеми із законом служба у справах дітей виконкому Криворізької міської ради співпрацює з сектором ювенальної пробації міста Кривого Рогу.

18 лютого 2020
Сторінки   1 2 »
© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.