Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

У Кривому Розі перебувала делегація

У Кривому Розі перебувала делегація

23.10.2018 року у Кривому Розі перебувала делегація з міст Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя та Дніпра з метою отримання досвіду роботи з жінками, що постраждали від домашнього насильства.

26 жовтня 2018
«Хода  за свободу»

«Хода за свободу»

18 жовтня 2018 року у всіх районах міста пройшла вулична акція «Хода за свободу» до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

19 жовтня 2018
Попередження та профілактика домашнього насильства

Попередження та профілактика домашнього насильства

20.09.2018 на базі Криворізького професійного будівельного ліцею комітетами у справах сім’ї і молоді виконкому Криворізької міської ради та Тернівської районної у місті ради спільно проведена інформаційна зустріч з учнівською молоддю за темою: «Попередження та профілактика домашнього насильства». В заході прийняли участь близько 50 осіб, учні та педагоги навчального закладу.

24 вересня 2018

Комітет у справах сім`ї і молоді виконкому Криворізької міської ради

у рамках виконання заходів Програми реалізації молодіжної політики «Нова генерація Кривого Рогу на 2016-2020 роки» оголошує міський конкурс бізнес-планів серед молоді міста, який буде проведено у вересні-жовтні 2018 року.

14 вересня 2018

30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

02 серпня 2018
Про проведення семінар-тренінгу для працівників закладів охорони здоров’я щодо змін законодавства України про запобіганню та протидії домашнього насильства

Про проведення семінар-тренінгу для працівників закладів охорони здоров’я щодо змін законодавства України про запобіганню та протидії домашнього насильства

19.07.2018 на базі Криворізького центру планування сім’ї був проведений семінар-тренінг для лікарів-гінекологів за темою: Зміни в чинному законодавстві України стосовно запобіганню та протидії домашньому насильству, а також «Вплив гендерного насильства на репродуктивне здоров’я». В заході прийняли участь близько 20 співробітників закладів охорони здоров’я.
20 липня 2018

Шановна молодь Кривого Рогу!

Прийміть щирі вітання з Днем молоді – святом юності, енергії та оптимізму! У житті немає пори прекраснішої ніж молодість. Це час великих перспектив, розвитку, планування майбутнього та реалізації найсміливіших проектів.

22 червня 2018
Від майбутньої дитини до щасливої родини

Від майбутньої дитини до щасливої родини

11.05.2018 об 11.00 у театрі драми та музичної комедії імені Т.Шевченка відбулося відкриття УІІ виставки «Від майбутньої дитини до щасливої родини». Виставка організована ТОВ «Євромедіаконтракт» за підтримки комітету у справах сім’ї і молоді та управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради. Усіх присутніх привітала голова комітету у справах сім’ї і молоді виконкому Криворізької міської ради Світлана Іванівна Лавренко. На виставці представлені товари для майбутніх мам, дітей. Також бажаючі могли отримати консультації лікарів, перевірити зір та багато ін.
14 травня 2018
День сім’ї

День сім’ї

12.05.2018 о 12.00 год. на ганку центру дитячої та юнацької творчості «Дружба» (Довгинцівський район) відбулося міське свято з нагоди міжнародного дня сім’ї та Дня Матері.
14 травня 2018
КВН-48

КВН-48

Комітет у справах сім'ї і молоді виконкому Криворізької міської ради 11 років співпрацює з громадською організацією «КВН-48». Щороку проводяться ігри Криворізького Кубку КВК.

28 березня 2018
Інформація  про проведення святкової програми для жінок, які є активістами громадських організацій та об’єднань з нагоди Міжнародного  жіночого дня

Інформація про проведення святкової програми для жінок, які є активістами громадських організацій та об’єднань з нагоди Міжнародного жіночого дня

02.03.2018 о 15.00 год. у приміщенні КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» комітетом у справах сім'ї і молоді виконкому Криворізької міської ради проведено святкову програму для жінок, які є лідерами та активістами громадських організацій та об’єднань з нагоди Міжнародного жіночого дня.

03 березня 2018
«Я маю право»

«Я маю право»

19 січня 2018 року у виставковій залі міста відбулося нагородження переможців і учасників міського конкурсу соціального плаката та інфографіки «Я маю право».

23 січня 2018
Проведено  1/2 фіналу ігор  Криворізького кубку КВК

Проведено 1/2 фіналу ігор Криворізького кубку КВК

Комітетом у справах сім'ї і молоді спільно з громадською організацією «КВК - 48» 16 грудня 2017 року в залі Центру дитячо-юнацької творчості «Дружба» було організовано проведення ½ фіналу ігор Криворізького кубку КВК.

21 грудня 2017
Вживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, наркотичних речовин

Вживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, наркотичних речовин

є однією з основних причин становлення молоді на злочинний шлях, втрати нею репродуктивної функції, відсутності прагнення до здобування освіти та професійного становлення тощо.

29 листопада 2017
Міський конкурс соціального плаката та інфографіки «Я маю право»

Міський конкурс соціального плаката та інфографіки «Я маю право»

Положення про проведення міського конкурсу соціального плаката та інфографіки «Я маю право»
29 листопада 2017
Сторінки   1 2 3 4 5 »
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради