Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Міжнародна та інвестиційна діяльність

Створено: 2010-02-02 23:15:26Оновлено: 2020-09-17 14:13:02Інвестиційний паспорт 2020
Інвестиційні проекти
Кластерний аналіз Кривого Рогу
Інвестиційні можливості будівельного кластера

Путівник інвестора

Інша інформація


Кривий Ріг – місто обласного підпорядкування Дніпропетровської області, що посідає важливе місце в економіці України.

Головною містоутворюючою галуззю є чорна металургія. На сьогоднішній день у місті добуваються три основні промислові типи залізних руд: багаті руди, магнетитові й окислені залізні кварцити.

Основою економіки Кривого Рогу є промисловість, що представлена гірничо-металургійним кластером, де здійснюють діяльність близько 140 підприємств, що виготовляють та реалізують промислову продукцію. За підсумками 2019 року за показником обсягів реалізованої промислової продукції Кривий Ріг посідає одну із лідируючих позицій серед інших міст України. Питома вага підприємств міста становить 7,1% від загальноукраїнського показника (поступаючись лише підприємствам Києва [9,3%]) та 38,5% по Дніпропетровській області.

Економічний потенціал міста – 35,5 тис. суб’єктів господарювання: 25,3 тис. фізичних осіб-підприємців, 10,2 тис. юридичних осіб (станом на 01.04.2020 р.).

Рівень середньомісячної заробітної плати складає 13 514 грн. (за січень-березень 2020 року), що на 16,2% більше середнього рівня по області (у порівняння з іншими містами за цей період: Дніпро – 10 963 грн., Кам'янське – 10 997 грн.).

Налагоджування ділових зв’язків з представниками закордонних держав є пріоритетним напрямом зовнішньоекономічної діяльності підприємств міста.

Відповідно до статистичної звітності Кривий Ріг за обсягами залучених прямих іноземних інвестицій упевнено посідає лідируючі позиції серед інших міст Дніпропетровської області.

Станом на 01.01.2020 обсяг унесених в економіку міста прямих іноземних інвестицій становив 1 535,7 млн дол. США, що на 15,8% більше обсягів за цей же період минулого року та складає 40,2% від загального обсягу по Дніпропетровській області. За структурою прямих іноземних інвестицій близько 99% акумулюється на підприємствах промисловості, а саме: у добувну промисловість та розроблення кар’єрів інвестується близько 56%, у переробну галузь – 43%.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 31 700,3 млн грн, що становить 35,1% вкладень по Дніпропетровській області.

З метою захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню підприємств, діє зворотній зв'язок – довідки за посиланням: https://ig.krmisto.gov.ua/ua/feedback/index.html

Співпраця з українськими організаціями:

 

Організація

Дата

Проєкт

Результати співпраці

1

Всеукраїнська громадська організація «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД)

2017

Проєкт USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження»

Впроваджено першу електронну систему «Громадський проєкт» у місті, що забезпечує прозорість і автоматизацію процесів подання та представлення для голосування проєктів, електронного голосування за проєкти, зв’язок з авторами проєктів, оприлюднення інформації щодо відібраних проєктів та стану їх реалізації

2

Український фонд соціальних інвестицій

Травень 2019- по теперішній час

Укладено Меморандум про наміри щодо спільної співпраці

Упровадження субпроєкту «Створення житлових умов для ВПО в м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (соціальне житло – квартири)/ KFW». Згідно з указаним Меморандумом передбачається створення житлових умов для ВПО в м. Кривому Розі.

Планується капітально відремонтувати І-й поверх гуртожитку на вул. Каткова, 25, у результаті чого будуть створені 17 житлових приміщень для вказаної категорії громадян.

3

Український фонд соціальних інвестицій

Липень 2020

Меморандуми про наміри співпраці за субпроєктами

Упровадження субпроєктів:

1) «Покращення умов надання послуг дошкільної освіти в м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область/KfW».

Згідно з указаним Меморандумом передбачається відновлення/ремонт «Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №255», а саме впровадження енергоефективних заходів.

 

2) «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії ЗПСМ №6 ЦПМСД №5, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область/KfW».

3) «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії ЗПСМ №1 ЦПМСД №7, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область/KfW».

 

Згідно з Меморандумами 2 та 3 передбачається проведення будівельних робіт з капітального ремонту зазначених медичних закладів, а саме впровадження енергоефективних заходів.

4

Державна організація «Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства»

15.09.2020

Укладено Меморандум про співробітництво

Створення основи для плідної співпраці з питань реалізації проєктів на умовах державно-приватного партнерства та напрацювання успішного досвіду у впровадженні ДПП

5

Державна установа «Фонд енергоефективності»

15.09.2020

Укладено Меморандум про співпрацю

-        сприяння в розробці та реалізації програми фінансування заходів з енергоефективності для ОСББ;

-        консультаційна допомога для проведення роз’яснювальних заходів представникам ОСББ та громадськості щодо впровадження заходів з енергоефективності у житловому фонді;

-        підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства в частині впровадження заходів з енергоефективності у житловому фонді та інше

 

 

© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ФОП Патинко Ю.С.