Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Всеукраїнський конкурс `До чистих джерел` – 2016

Створено: 2016-11-08 13:51:11Оновлено: 2016-11-08 13:52:51

За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України  20 жовтня 2016 року в м. Києві стартував щорічний Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел".

До участі запрошені всі не байдужі, а конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадських екологічних ініціатив.

Учасники Всеукраїнського конкурсу "До чистих джерел" можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Більш детальна інформація для участі у Всеукраїнському конкурсі "До чистих джерел" розміщена на сайті Мінприроди України за посиланням.


 

08 листопада 2016

© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради