Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Рекомендації суб’єктам господарювання

До уваги суб’єктів господарювання!  Самоконтроль – це залог успішної підприємницької діяльності!

До уваги суб’єктів господарювання! Самоконтроль – це залог успішної підприємницької діяльності!

Шановні суб’єкти господарювання, зверніть увагу на перелік питань, які зазначені в уніфікованих актах державного контролю, для здійснення самоконтролю та приведення господарської діяльності у відповідність до норм чинного законодавства України.

24 квітня 2018
Внесено зміни до Положення про   форму і зміст розрахункових документів

Внесено зміни до Положення про форму і зміст розрахункових документів

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома, що внесено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 за №220/28350. Наказ №288 набрав чинності 06.04.2018.

23 квітня 2018
Які обов’язкові реквізити касового чека при реалізації пального

Які обов’язкові реквізити касового чека при реалізації пального

З 06.04.2018 р. набрав чинності наказ Мінфіну України від 19.02.2018 р. № 288, яким внесено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого власним наказом від 21.01.2016 р. № 13.

23 квітня 2018
Деякі питання маркування тютюнових виробів

Деякі питання маркування тютюнових виробів

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів» (далі – Постанова № 257) додатково до діючих зразків марок акцизного податку для сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок вітчизняного та імпортного виробництва затверджено нові зразки марок акцизного податку для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва і для інших тютюнових виробів імпортного виробництва.
17 квітня 2018
Про маркування марками акцизного податку алкогольної продукції

Про маркування марками акцизного податку алкогольної продукції

Відповідно до п. 226.1 ст. 226 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) у разі виробництва на митній території України алкогольних напоїв і тютюнових виробів чи ввезення таких товарів на митну територію України платники податку зобов’язані забезпечити їх маркування марками встановленого зразка у такий спосіб, щоб марка акцизного податку розривалася під час відкупорювання (розкривання) товару.
17 квітня 2018
В роздрібну ціну реалізації окремих видів алкогольних напоїв  має бути включений акцизний податок

В роздрібну ціну реалізації окремих видів алкогольних напоїв має бути включений акцизний податок

Розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв установлено постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року № 957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв».
17 квітня 2018
Вимоги щодо оформлення «Куточка споживача»

Вимоги щодо оформлення «Куточка споживача»

Загальні умови провадження торговельної діяльності суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі, закладами ресторанного господарства, основні вимоги до торговельної мережі, мережі закладів ресторанного господарства і торговельного обслуговування споживачів (покупців), які придбавають товари у підприємств, установ та організацій незалежно від організаційно-правової форми і форми власності, фізичних осіб – підприємців та іноземних юридичних осіб, що провадять підприємницьку діяльність на території України, встановлюють Порядком провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 (далі – Порядок).
12 квітня 2018
Набрав чинності закон, який виводить систему  держконтролю за харчовою продукцією на якісно новий рівень

Набрав чинності закон, який виводить систему держконтролю за харчовою продукцією на якісно новий рівень

4 квітня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042). Закон був прийнятий Верховною Радою України ще 18 травня 2017 року, але основна частина його положень набирає чинності саме сьогодні.

04 квітня 2018
Продаж коктейлів із використанням алкогольних напоїв: коли є акциз

Продаж коктейлів із використанням алкогольних напоїв: коли є акциз

Коктейлі, виготовлені з використанням алкогольних напоїв, якщо вміст спирту етилового в таких коктейлях перевищує 0,5 % об’ємних одиниць, підпадають під визначення алкогольних напоїв.

04 квітня 2018
4 квітня 2018 в Україні запрацює нова система контролю   якості та безпечності харчових продуктів

4 квітня 2018 в Україні запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів

Уряд, на своєму офіційному сайті, повідомляє, що 4 квітня в Україні запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів. Ідеться про набуття чинності Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

29 березня 2018
Щодо внесення змін до Правил  роздрібної торгівлі непродовольчими товарами

Щодо внесення змін до Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами

Мінекономрозвитку наказом від 23.01.2018 № 80 затвердило зміни до діючих Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, які набрали чинності 16 березня 2018 року.

21 березня 2018
Нюанси застосування РРО при продажу вживаних  технічно складних побутових товарів

Нюанси застосування РРО при продажу вживаних технічно складних побутових товарів

Фахівці органів ДФС роз’яснюють чи необхідно застосовувати РРО ФОП – платнику єдиного податку при продажу вживаних технічно складних побутових товарів, у яких закінчився гарантійний строк експлуатації?

20 березня 2018
Щодо впровадження системи HACCP

Щодо впровадження системи HACCP

Починаючи з 20 вересня 2018 року впровадження системи HACCP є обов’язковим для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження(крім малих потужностей).

06 березня 2018
Порушення прав споживачів: невидача чека

Порушення прав споживачів: невидача чека

Невидача фіскальних касових чеків на товари (послуги), фіскальних касових чеків видачі коштів, розрахункових квитанцій, спрощених розрахункових квитанцій, фіскальних касових чеків, які об’єднуються під загальним поняттям розрахункового документа, – одне з найпоширеніших порушень в торгівлі.

05 березня 2018
Про строки повернення коштів

Про строки повернення коштів

Відповідно до ч.7 ст. 8 та до ч. 3 ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але на пізніше ніж протягом семи днів.

03 березня 2018
© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради