Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Рекомендації суб’єктам господарювання

Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції

Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції

Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції є складовою системи технічного регулювання, мета якого - забезпечення відповідності продукції, що вводиться або вже перебуває в обігу на ринку, вимогам технічних регламентів та національних стандартів, а також відсутність загроз здоров’ю та інші аспекти захисту суспільних інтересів. 

13 травня 2017
Використання РРО при реалізації товарів через мережу Інтернет

Використання РРО при реалізації товарів через мережу Інтернет

Державна фіскальна служба України надає розꞌяснення щодо використання реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) при реалізації товарів через мережу Інтернет (лист №5295/К/99-99-22-07-03-14 вiд 23.05.2016).

11 травня 2017
Фізичні та юридичні особи зобов’язані без будь-яких  обмежень приймати зношені банкноти  при розрахунках за продукцію

Фізичні та юридичні особи зобов’язані без будь-яких обмежень приймати зношені банкноти при розрахунках за продукцію

Не придатні до обігу банкноти (монети) поділяються на зношені банкноти (монети), значно зношені банкноти, банкноти (монети) з дефектами виробника, ознаки яких визначені відповідно в пунктах 4-10 розділу ІІ Постанови Правління Національного банку України від 23.10.2013 № 422 «Про затвердження Правил визначення платіжних ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України».

10 травня 2017
 «Єдинникам» ІІ групи про  здійснення кейтерингового обслуговування

«Єдинникам» ІІ групи про здійснення кейтерингового обслуговування

Фізичні особи, які застосовують другу групу спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, мають право на здійснення господарської діяльності з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

05 травня 2017
Про застосовування РРО під час реалізації  технічно складних побутових  товарів

Про застосовування РРО під час реалізації технічно складних побутових товарів

8 травня 2017 року набере чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій».
04 травня 2017
Про держреєстрацію потужностей та порядок  затвердження потужностей для експорту

Про держреєстрацію потужностей та порядок затвердження потужностей для експорту

Згідно вимог статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та /або обігу харчових продуктів.

03 травня 2017
Набула чинності нова Інструкція з профілактики  та боротьби з африканською чумою свиней

Набула чинності нова Інструкція з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней

Набув чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111 «Про затвердження Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней».

27 квітня 2017
Про затвердження переліку груп технічно складних  побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій

Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій

Радимо усім суб`єктам господарювання, які здійснюють торгівлю технічно складних побутових товарів ознайомитися з постановою від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій», якою внесені зміни до постави Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 506 «Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів» Ця постанова набирає чинності з 08.05.2017.
11 квітня 2017
Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції національного органу стандартизації України, воно ж «Українське агентство зі стандартизації» оголошує про запуск нового сайту uas.org.ua.

30 березня 2017
Попередження щодо уникнення випадків обрахування споживачів

Попередження щодо уникнення випадків обрахування споживачів

Обслуговуючи покупця товарів касир повинен відповідно до п.23 постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення»:

29 березня 2017
Інформація Держпродспоживслужби України  у сфері санітарного законодавства в 2016 році

Інформація Держпродспоживслужби України у сфері санітарного законодавства в 2016 році

Під наглядом Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства в 2016 році знаходилося 348 тис. об’єктів. Спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства торік перевірили понад 15,1 тис. об’єктів нагляду.

24 лютого 2017
Штрафні санкції за порушення трудового законодавства

Штрафні санкції за порушення трудового законодавства

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загально-обов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» були внесені докорінні зміни до статті 265 Кодексу законів про працю (КЗпП) України, щодо відповідальності за порушення законодавства про працю.

10 лютого 2017
Нагадування суб’єктам господарювання  (операторам ринку) щодо впровадження системи НАССР

Нагадування суб’єктам господарювання (операторам ринку) щодо впровадження системи НАССР

У рамках адаптації законодавства України у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до вимог Європейського Союзу продовжується робота щодо реформування системи державного контролю та нагляду безпечності харчових продуктів.

10 лютого 2017
Про внесені зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

Про внесені зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

- ч. 2 ст. 2 доповнено реченням такого змісту: «Виробництво спирту коньячного також здійснюється суб’єктами господарювання незалежно від форми власності, які мають відповідну ліцензію, здійснюють переробку винограду та виробництво виноматеріалів виноградних, забезпечені дубовою тарою або нержавіючими чи емальованими ємностями з дубовою клепкою для витримки спирту коньячного і плодового, кваліфікованими фахівцями та власними виробничими потужностями з виробництва спирту коньячного»;...

31 січня 2017
Щодо проведення заходів державного нагляду (контролю)

Щодо проведення заходів державного нагляду (контролю)

Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016 № 1728-VIII встановлено мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

26 січня 2017
Сторінки   1 2 3 4 5 6 »
© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради