Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Рекомендації суб’єктам господарювання

Про держреєстрацію потужностей та  порядок затвердження потужностей для експорту

Про держреєстрацію потужностей та порядок затвердження потужностей для експорту

До відома суб’єктів господарювання та операторів ринку харчових продуктів щодо державної реєстрації потужностей та порядку затвердження потужностей для експорту.

22 березня 2017
Інформація Держпродспоживслужби України  у сфері санітарного законодавства в 2016 році

Інформація Держпродспоживслужби України у сфері санітарного законодавства в 2016 році

Під наглядом Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства в 2016 році знаходилося 348 тис. об’єктів. Спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства торік перевірили понад 15,1 тис. об’єктів нагляду.

24 лютого 2017
Штрафні санкції за порушення трудового законодавства

Штрафні санкції за порушення трудового законодавства

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загально-обов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» були внесені докорінні зміни до статті 265 Кодексу законів про працю (КЗпП) України, щодо відповідальності за порушення законодавства про працю.

10 лютого 2017
Нагадування суб’єктам господарювання  (операторам ринку) щодо впровадження системи НАССР

Нагадування суб’єктам господарювання (операторам ринку) щодо впровадження системи НАССР

У рамках адаптації законодавства України у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до вимог Європейського Союзу продовжується робота щодо реформування системи державного контролю та нагляду безпечності харчових продуктів.

10 лютого 2017
Про внесені зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

Про внесені зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

- ч. 2 ст. 2 доповнено реченням такого змісту: «Виробництво спирту коньячного також здійснюється суб’єктами господарювання незалежно від форми власності, які мають відповідну ліцензію, здійснюють переробку винограду та виробництво виноматеріалів виноградних, забезпечені дубовою тарою або нержавіючими чи емальованими ємностями з дубовою клепкою для витримки спирту коньячного і плодового, кваліфікованими фахівцями та власними виробничими потужностями з виробництва спирту коньячного»;...

31 січня 2017
Щодо проведення заходів державного нагляду (контролю)

Щодо проведення заходів державного нагляду (контролю)

Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016 № 1728-VIII встановлено мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

26 січня 2017
Магазин та кафетерій в одному приміщенні:  кількість ліцензій для торгівлі алкоголем

Магазин та кафетерій в одному приміщенні: кількість ліцензій для торгівлі алкоголем

Державна фіскальна служба України пояснює, що суб’єкт господарювання повинен придбати одну ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

25 січня 2017
Мінімальні ціни на алкоголь – з акцизом чи без

Мінімальні ціни на алкоголь – з акцизом чи без

Державна фіскальна служба України зазначає, що роздрібна ціна на алкоголь, що реалізуються у роздрібній торгівельній мережі, не повинна бути нижчою за мінімальну ціну на цю підакцизну продукцію, включаючи всі податки і збори, у тому числі і 5% роздрібного акцизного податку.

25 січня 2017
Змінено ставки акцизного податку

Змінено ставки акцизного податку

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що Законом України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (далі – Закон №1791), який набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни, зокрема, до пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), яким регулюються ставки акцизного податку.

23 січня 2017
Глінтвейн, «гаряче вино» - реалізація після придбання ліцензії

Глінтвейн, «гаряче вино» - реалізація після придбання ліцензії

Пунктом 28 ст. 1 Закону України «Про виноград та виноградне вино» визначено, що вино столове – вино, виготовлене шляхом повного чи неповного збродження сусла. Залежно від вмісту цукрів, столове вино поділяється на сухе, напівсухе, напівсолодке.

16 січня 2017
Про постанову Кабінету Міністрів України  щодо розміру мінімальних цін на алкогольні напої

Про постанову Кабінету Міністрів України щодо розміру мінімальних цін на алкогольні напої

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 № 828 щодо розміру мінімальних цін на алкогольні напої.

13 січня 2017
Застосування РРО при купівлі-продажу  іноземної валюти – обов’язкове

Застосування РРО при купівлі-продажу іноземної валюти – обов’язкове

Відповідно до вимог Закону України від 6 липня 1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон про РРО) та з урахуванням положень Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Нацбанку України від 12 грудня 2002 року №502, з 16 грудня 2016 року суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, зобов’язані використовувати у своїй діяльності РРО.

05 січня 2017
Про видачу розрахункового документу

Про видачу розрахункового документу

Суб’єкти господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг при проведенні розрахунків зі споживачами повинні обов’язково надавати розрахункові документи.

16 грудня 2016
Застосування РРО  при купівлі-продажу іноземної валюти є обов`язковим

Застосування РРО при купівлі-продажу іноземної валюти є обов`язковим

Відповідно до вимог Закону України від 06.07.95р. №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі – Закон про РРО) та з урахуванням положень Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Нацбанку України від 12.12.2002 №502, з 16.12.2016 субʼєкти господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, зобовʼязані використовувати у своїй діяльності РРО.

16 грудня 2016
Якщо платник звернувся до контролюючого органу  із заявою про проведення перевірки

Якщо платник звернувся до контролюючого органу із заявою про проведення перевірки

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Державна фіскальна служба України у листі від 28.10.2016 №11397/Є/99-99-14-03-03-14 (далі – лист ДФС №11397) на запит платника щодо строків прийняття контролюючим органом рішення про проведення позапланової перевірки за зверненням платника податків повідомила наступне.

09 листопада 2016
Сторінки   1 2 3 4 5 »
© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради