Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Рекомендації суб’єктам господарювання

Про затвердження переліку груп технічно складних  побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій

Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій

Радимо усім суб`єктам господарювання, які здійснюють торгівлю технічно складних побутових товарів ознайомитися з постановою від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій», якою внесені зміни до постави Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 506 «Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів» Ця постанова набирає чинності з 08.05.2017.
11 квітня 2017
Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції національного органу стандартизації України, воно ж «Українське агентство зі стандартизації» оголошує про запуск нового сайту uas.org.ua.

30 березня 2017
Попередження щодо уникнення випадків обрахування споживачів

Попередження щодо уникнення випадків обрахування споживачів

Обслуговуючи покупця товарів касир повинен відповідно до п.23 постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення»:

29 березня 2017
Про держреєстрацію потужностей та  порядок затвердження потужностей для експорту

Про держреєстрацію потужностей та порядок затвердження потужностей для експорту

До відома суб’єктів господарювання та операторів ринку харчових продуктів щодо державної реєстрації потужностей та порядку затвердження потужностей для експорту.

22 березня 2017
Інформація Держпродспоживслужби України  у сфері санітарного законодавства в 2016 році

Інформація Держпродспоживслужби України у сфері санітарного законодавства в 2016 році

Під наглядом Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства в 2016 році знаходилося 348 тис. об’єктів. Спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства торік перевірили понад 15,1 тис. об’єктів нагляду.

24 лютого 2017
Штрафні санкції за порушення трудового законодавства

Штрафні санкції за порушення трудового законодавства

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загально-обов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» були внесені докорінні зміни до статті 265 Кодексу законів про працю (КЗпП) України, щодо відповідальності за порушення законодавства про працю.

10 лютого 2017
Нагадування суб’єктам господарювання  (операторам ринку) щодо впровадження системи НАССР

Нагадування суб’єктам господарювання (операторам ринку) щодо впровадження системи НАССР

У рамках адаптації законодавства України у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до вимог Європейського Союзу продовжується робота щодо реформування системи державного контролю та нагляду безпечності харчових продуктів.

10 лютого 2017
Про внесені зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

Про внесені зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»

- ч. 2 ст. 2 доповнено реченням такого змісту: «Виробництво спирту коньячного також здійснюється суб’єктами господарювання незалежно від форми власності, які мають відповідну ліцензію, здійснюють переробку винограду та виробництво виноматеріалів виноградних, забезпечені дубовою тарою або нержавіючими чи емальованими ємностями з дубовою клепкою для витримки спирту коньячного і плодового, кваліфікованими фахівцями та власними виробничими потужностями з виробництва спирту коньячного»;...

31 січня 2017
Щодо проведення заходів державного нагляду (контролю)

Щодо проведення заходів державного нагляду (контролю)

Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016 № 1728-VIII встановлено мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

26 січня 2017
Магазин та кафетерій в одному приміщенні:  кількість ліцензій для торгівлі алкоголем

Магазин та кафетерій в одному приміщенні: кількість ліцензій для торгівлі алкоголем

Державна фіскальна служба України пояснює, що суб’єкт господарювання повинен придбати одну ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

25 січня 2017
Мінімальні ціни на алкоголь – з акцизом чи без

Мінімальні ціни на алкоголь – з акцизом чи без

Державна фіскальна служба України зазначає, що роздрібна ціна на алкоголь, що реалізуються у роздрібній торгівельній мережі, не повинна бути нижчою за мінімальну ціну на цю підакцизну продукцію, включаючи всі податки і збори, у тому числі і 5% роздрібного акцизного податку.

25 січня 2017
Змінено ставки акцизного податку

Змінено ставки акцизного податку

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що Законом України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (далі – Закон №1791), який набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни, зокрема, до пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), яким регулюються ставки акцизного податку.

23 січня 2017
Глінтвейн, «гаряче вино» - реалізація після придбання ліцензії

Глінтвейн, «гаряче вино» - реалізація після придбання ліцензії

Пунктом 28 ст. 1 Закону України «Про виноград та виноградне вино» визначено, що вино столове – вино, виготовлене шляхом повного чи неповного збродження сусла. Залежно від вмісту цукрів, столове вино поділяється на сухе, напівсухе, напівсолодке.

16 січня 2017
Про постанову Кабінету Міністрів України  щодо розміру мінімальних цін на алкогольні напої

Про постанову Кабінету Міністрів України щодо розміру мінімальних цін на алкогольні напої

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 № 828 щодо розміру мінімальних цін на алкогольні напої.

13 січня 2017
Застосування РРО при купівлі-продажу  іноземної валюти – обов’язкове

Застосування РРО при купівлі-продажу іноземної валюти – обов’язкове

Відповідно до вимог Закону України від 6 липня 1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон про РРО) та з урахуванням положень Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Нацбанку України від 12 грудня 2002 року №502, з 16 грудня 2016 року суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, зобов’язані використовувати у своїй діяльності РРО.

05 січня 2017
Сторінки   1 2 3 4 5 »
© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради