Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Енергозбереження

Міська електронна науково-технічна база з питань енергозбереження, інвестиційних та іноваційних проектів

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки

Звіт про роботу відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради в 2016 році

 


Криворіжці отримали світлодіодні лампи  в рамках соціальної акції з енергозбереження

Криворіжці отримали світлодіодні лампи в рамках соціальної акції з енергозбереження

В умовах зростання цін на електроенергію та з метою залучення населення до забезпечення ефективного використання енергоресурсів у місті тривають інформаційні заходи, метою яких є підвищення рівня обізнаності мешканців в питаннях енергоефективності.

05 квітня 2016

Триває обласний конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад у 2016 році

На виконання розпоряджень голови Дніпропетровської обласної ради від 19.02.2016 № 23-Р «Про проведення обласного конкурсу мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад у 2016 році», 04.02.2014 №4-Р «Про Положення про обласний конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад» проводиться вищезазначений конкурс для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельних кооперативів.

05 квітня 2016

Звіт з виконання в 2015 році Програми енергоефективності м. Кривого Рогу на 2010-2015 роки

У рамках Програми енергоефективності м. Кривого Рогу на 2010-2015 роки системно проводився моніторинг споживання енергетичних ресурсів усіма категоріями споживачів. За 2015 рік промисловими, комунальними підприємствами та бюджетними закладами міста було виконано заходи з енергоефективності на загальну суму 47,8 млн. грн., з них за рахунок бюджетних коштів – майже 24,7 млн. грн., у тому числі:

12 лютого 2016
Впровадження енергоефективних заходів допоможе зменшити витрати на комунальні послуги

Впровадження енергоефективних заходів допоможе зменшити витрати на комунальні послуги

Зростання тарифів змушує серйозно замислитися над питанням енергоефективності власного житла. Для допомоги громадянам України Урядом запроваджено програму державної підтримки населення, а з квітня її поширено на населення-власників індивідуальних будинків, ОСББ та ЖБК.

22 грудня 2015

Інформаційний день проекту “Engagier dich! – Збережи енергію!” у Кривому Розі

20 листопада 2015 р. о 13:30 у великій конференц-залі Криворізького національного університету в рамках міських Днів сталої енергії за підтримки відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій Криворізької міської ради Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129 звітуватиме за підсумками українсько-німецького проекту “Engagier dich! – Збережи енергію!”.

19 листопада 2015
Криворізький ліцей №129 став переможцем конкурсу  «Збережи енергію!»

Криворізький ліцей №129 став переможцем конкурсу «Збережи енергію!»

19 жовтня 2015 року за підтримки міської ради у Криворізькому гуманітарно – технічному ліцеї ІІ – ІІІ ступенів №129, відбулося відкриття проекту «Збережи енергію! Збережи планету!», на якому були присутні представники Ґете-Інституту (Німеччина), Асоціації «Енергоефективні міста України» (Львів) та виконкому Криворізької міськради.

16 листопада 2015
Держава відшкодовує до 70 відсотків вартості енергоефективних заходів

Держава відшкодовує до 70 відсотків вартості енергоефективних заходів

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.

27 жовтня 2015

Криворіжці отримали енергозберігаючі лампи в рамках соціальної акції з енергозбереження

З метою залучення населення до забезпечення ефективного використання енергоресурсів, упровадження новітніх енергозберігаючих технологій виконкомом Криворізької міської ради, Дніпропетровською обласною радою, спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) 03 та 04 жовтня 2015 р. у м. Кривому Розі проводилась соціальна акція з енергозбереження.

08 жовтня 2015

У виконкомі міської ради відбулося навчання з головами об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельних кооперативів

11 грудня 2014 року у виконкомі міської ради відбулося навчання з головами об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (надалі – ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (надалі – ЖБК) з питань енергозбереження та методики складання проектів для участі в обласному конкурсі мініпроектів з енергоефективності.

12 грудня 2014

Обласний конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад

На виконання розпоряджень голови Дніпропетровської обласної ради від 21.11.2014 № 160-Р «Про проведення обласного конкурсу мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад у 2015 році», 04.02.2014 №4-Р «Про Положення про обласний конкурс мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад», міського голови від 18.02.2013 №55-р «Про створення тимчасової робочої групи з питань упровадження обласного конкурсу мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад» проводиться вищезазначений конкурс для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельних кооперативів.

10 грудня 2014

Конкурс «Моя енергоефективна школа» на кращий енергоефективний проект, розроблений учнями загальноосвітніх закладів міста

На виконання розпорядженням міського голови від 02.07.2014 №137-р «Про затвердження плану заходів з енергоефективності на 2014 рік» та рішення міської ради від 28.07.2010 №3965 «Про затвердження Програми енергоефективності м. Кривого Рогу на 2010-2015 роки», зі змінами проводиться міський конкурс «Моя енергоефективна школа» на кращий енергоефективний проект, розроблений учнями загальноосвітніх закладів міста (надалі – конкурс), метою якого є підвищення інформаційної обізнаності, освітнього рівня й суспільної свідомості населення, сприяння участі громадськості в розвитку міста Кривого Рогу, у сфері ефективного ощадливого використання енергетичних ресурсів, поліпшення рівня дисципліни та культури споживання енергії серед молодого покоління, виявлення й підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для творчого наукового пошуку.

10 грудня 2014
Енергоефективні поради

Енергоефективні поради

Найбільші витрати електроенергії в квартирі, припадають на забезпечення роботи: електроплити, пральної машини, холодильника, електрочайника, праски і, як не дивно, стаціонарного комп'ютера. А отже, поради з економії електроенергії при використанні цих та інших домашніх приладів мають найважливіше значення в роботі по зниженню щомісячних витрат на комунальні послуги.

Поради для екологічно відповідального та економічно вигідного водіння автомобіля

Економимо за допомогою вентиляції…

Економія коштів при опаленні, можлива також за рахунок сучасного вентиляційного устаткування, але важливо таке обладнання передбачити ще в процесі проектування. Таким обладнанням є припливно – витяжні системи з рекуперацією тепла (надалі - рекуператор).

Як заощадити на теплі

У часи постійного підвищення цін на енергоносії актуальною стає їх економія, тож у мешканців нашого міста постає питання : «вигідно чи не вигідно сьогодні вкладати гроші в технології економії тепла?» Це однозначно вигідно. Актуальною є інша проблема: чи можна провести модернізацію крок за кроком так, щоб зекономлені на кожному кроці кошти направити на подальше вдосконалення?
Сторінки   1 2 »
© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради