Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Міський голова Юрій Вілкул підписав договір про соціальне партнерство міста та Метінвесту на 2017 рік

Створено: 2017-04-21 15:14:15Оновлено: 2017-04-21 15:17:34

У рамках реалізації спільних проектів міста та  компанії, інвестиції Метінвесту у розвиток та благоустрій Кривого Рогу складуть 60 млн. грн. Це в півтора рази більше, ніж у минулому році.

Договір про партнерство 20 квітня підписали мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков та керівники криворізьких ГЗК: Інгулецького, Північного, Центрального та Південного. Підприємства виділять кошти на вирішення важливих соціальних завдань та поліпшення якості життя криворіжців. Міський голова Юрій Вілкул підкреслив: «Багаторічне соціальне партнерство, яке ми налагодили з провідними промисловими підприємствами - приклад взаєморозуміння між мешканцями, владою та промисловістю. Всі проекти мають одну мету - розвиток Кривого Рогу. Цей рік не стане винятком – спільними зусиллями, крок за кроком, разом ми зробимо наше місто ще гарнішим  і затишнішим».

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков зазначив: «У цьому році ми збільшили інвестиції у виробництво і в міські програми. Ми продовжимо розвивати міську інфраструктуру, будемо допомагати в реалізації ідей жителів через програми «Зеленого центру Метінвест». Спільними зусиллями ми зробимо Кривий Ріг ще більш привабливим і комфортним для проживання».

Програми соціального партнерства Групи Метінвест реалізуються в Кривому Розі з 2011 року. За цей час компанія спрямувала на розвиток інфраструктури, ремонт доріг і фасадів, будинків, підтримку охорони здоров'я, шкіл і дитячих садків, реконструкцію парків та скверів, благоустрій місць відпочинку і спорту - 215 млн грн.

Серед основних проектів минулого року – капітальний ремонт хірургічного відділення лікарні №17 та центру дитячої творчості «Мрія», реконструкція скверу по вул. І. Мазепи та парку «Тернівський», ремонти пішохідних мостів, оновлення покриття центральних площ мікрорайонів і внутрішньоквартальних доріг, допомога школам, закладам культури та спорту.

У рамках програми благоустрою прибудинкової території «Сто дворів» вже підтримано 24 проекти криворіжців.

У планах на 2017 рік – відновлення внутрішньоквартальних доріг, облаштування прибудинкових територій, підтримка громадських ініціатив в рамках конкурсів «Місто – нашими руками» і програми «Сто дворів», ремонт фасадів будинків, встановлення спортивних та дитячих майданчиків, модернізація медичних і освітніх закладів.

Довідково:
Кривий Ріг - одне з перших міст в Україні, яке розпочало практику корпоративно-соціального партнерства між владою і підприємствами. Кошти підприємств спрямовуються на розвиток інфраструктури міста, для створення комфортних умов проживання криворіжців. Соціальними інвесторами протягом 2011-2015 рр. стали такі підприємства як: ТОВ "МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ", ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", "ЄВРАЗ СУХА БАЛКА", "ХайдельбергЦемент Україна", «Криворізький залізорудний комбінат», ТОВ «Фольксваген Центр Кривий Ріг».


 

21 квітня 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради