Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Ні - безпідставним перевіркам!

Створено: 2017-02-17 14:24:07Оновлено: 2017-02-17 14:26:42

15 лютого 2017 року заступником міського голови Шаповаловим Г.М. проведено оперативну нараду за участю заступників голів районних у місті рад, представників відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятості, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Криворізьких об’єднаних державних податкових інспекцій Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, управління Держпродспоживслужби в м.Кривому Розі з питання виконання розпорядження міського голови від 06.02.2017 № 17-р «Про недопущення згортання підприємництва в місті».

На нараді присутнім зосереджено увагу на недопущення проведення безпідставних перевірок в об’єктах бізнесу, забезпечення функціонування телефонів «гарячої лінії» з прийому звернень від суб’єктів господарювання з метою захисту їх законних прав та інтересів. Фіскальним органам та органам держконтролю рекомендовано діяти виключно в межах наданих повноважень.

Присутніми підтверджено домовленість щодо створення для підприємництва сприятливих умов для їх діяльності.


 

17 лютого 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради