Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Про щорічний міський конкурс студентських наукових робіт з питань екології, що проводитиметься у 2017 році

Створено: 2017-03-14 16:27:14Оновлено: 2017-03-14 16:28:57

На виконання Розпорядження міського голови від 24.05.2012 №129-р,  в межах Програми реалізації молодіжної політики "Нова генерація Кривого Рогу" на 2016-2020 роки в Кривому Розі традиційно проводиться щорічний  міський конкурс студентських наукових робіт з питань екології. У 2017 році він проходитиме вшосте.

Мета цього конкурсу - залучення студентської молоді до вирішення екологічних проблем міста, об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану довкілля.

Учасники конкурсу мають можливість представити на розгляд свої цікаві ідеї, ескізи, малюнки, творчі наробки, власне бачення екологічної ситуації та шляхи її покращення, механізми впровадження задумів із вирішення екологічних проблем.

Вибрана конкурсантом тема має висвітлювати проблемні питання екології міста, розкривати суть проблеми, причини її виникнення, містити дослідження можливого негативного впливу на  навколишнє природне середовище, шляхи  вирішення проблеми та очікуваний результат.

Перший етап конкурсу проводиться на базі вищого навчального закладу, в якому навчається студент.

Конкурсні роботи надаються на розгляд викладачу дисциплін, пов’язаних з екологією та охороною навколишнього природного середовища, який їх оцінює особисто або в складі відповідного конкурсного комітету, створеного розпорядчим документом у вищому навчальному закладі.

За результатами оцінювання 3 найкращі роботи, що мають найбільшу наукову цінність та набрали максимальну кількість балів, до 15 травня передаються на розгляд конкурсної комісії з проведення щорічного міського конкурсу студентських наукових робіт з питань екології (управління екології виконкому Криворізької міської ради, каб.402).

Другий етап конкурсу проводиться на базі виконкому міської ради до 25 травня.

Звертаємо увагу на зміну формату оцінювання конкурсних робіт.

Конкурсант захищатиме конкурсну роботу на відкритому засіданні конкурсної комісії з проведення щорічного міського конкурсу студентських наукових робіт з питань екології. Кожен член комісії оцінюватиме конкурсну роботу в балах, за найвищою сумарною оцінкою визначатиметься переможець конкурсу.

Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців планується провести 05 червня 2017 року на урочистому зібранні з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища.

Запрошуємо студентську молодь міста до участі у конкурсі!


 

14 березня 2017

© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради