Офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Нові аспекти надання адміністративних послуг в Центрі «Віза»

Створено: 2017-04-12 16:38:06Оновлено: 2017-04-18 10:31:43

Нові аспекти надання адміністративних послуг в Центрі «Віза»

Вони опрацьовані на доручення міського голови Ю.Г.Вілкула та на засіданні виконкому сьогодні їх затверджено відповідним рішенням.

По-перше. Закріплюється заборона керівникам виконавчих органів  міської ради, суб’єктів надання адмінпослуг, підприємств, організацій, установ, повноважні представники яких беруть участь у роботі Центру «Віза», при взаємодії із суб’єктами звернень – замовниками послуг: вимагати документи або інформацію, що перебувають у володінні суб’єкта надання послуги, державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, що належать до їх управління. Замість цього - передбачено вимоги: отримувати відповідні документи або інформацію  шляхом доступу до інформаційних систем або баз даних інших суб’єктів надання адміністративних послуг, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління, або через систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.

         Ця норма вже дала перший результат при взаємодії районних «офісів прописки» зі службами: більше 30 тисяч довідок тільки у 2017-му видано не мешканцям, а службам, в порядку обміну інформацією.

По-друге. Започатковується, надання нових, пілотних в Україні, послуг одним пакетом:

По-третє. У рамках реалізації пілотного проекту  – «Шлюб за добу», пропонується організатором державної реєстрації шлюбу - комунальне підприємство «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка»:

Крім того, ЦНАП «Віза» має відпрацювати також і порядок з прийому документів для організації проведення державної реєстрації «Шлюбу за добу».

В-четверте. Ураховуються пропозиції Приватбанку, який є партнером громадської організації «Айгов», що є власником прав на цей портал державних послуг, щодо створення в усіх його відділеннях у місті (а їх 51 та 315 терміналів) умов для громадян, суб’єктів господарювання  –  замовників послуг для одержання послуг у електронному вигляді.

В-п’яте. З травня, за графіком планується проведення «Виставок» послуг підприємств, організацій, установ для підприємців згідно з Меморандумом про співпрацю з виконкомом. Першими такі Виставки проводитимуть Держгеокадастр та Тепломережа.

В-шосте. Планується розширити і перелік соціальних послуг управлінь Пенсійного фонду України в ЦНАПі, як-то приймання замовлень на виготовлення довідок про розмір пенсій, перебування на обліку, відомостей про застраховану особу, допомога в заповненні анкети на виготовлення пенсійного посвідчення, надання необхідних документів для призначення пенсій, тощо.

         Крім того, проектом передбачено ряд змін до регламентних питань Центру. Нові аспекти надання адміністративних послуг в Центрі «Віза»

 

Ми чекаємо на Ваші пропозиції, зауваження, бо ми працюємо для Вас!

                                                              Шановні криворіжці! 

 

 

12 квітня 2017

© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради