Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Повідомлення

Про конкурси з призначення управителів багатоквартирних житлових будинків

Про конкурси з призначення управителів багатоквартирних житлових будинків

Витяги з протоколів засідань конкурсних комісій з призначення управителя багатоквартирних будинків

02 лютого 2017
До уваги землекористувачів!

До уваги землекористувачів!

Для декларування плати за землю у 2017 році застосовується витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку, отриману у 2016 році, з урахуванням коефіцієнта індексації за 2016, який становить 1,06 - для земель несільськогосподарського призначення.

31 січня 2017
Екологічний паспорт міста Кривого Рогу

Екологічний паспорт міста Кривого Рогу

Екологічний паспорт міста – це віддзеркалення його екологічної діяльності. Для підвищення рівня екологічної свідомості та інформованості у питаннях охорони навколишнього природного середовища пропонуємо ознайомитися з Екологічним паспортом міста Кривого Рогу.

19 січня 2017
Обережно: бурульки!

Обережно: бурульки!

Унаслідок температурних перепадів, на дахах будинків утворюються крижані бурульки, які іноді несуть смертельну небезпеку для пішоходів. Особливо це стосується у старих кварталах міста, де хідники (тротуари) безпосередньо прилягають до будинків.

16 січня 2017

Про пільговий проїзд школярів у громадському транспорті м.Кривого Рогу

Відповідно до рішення міської ради від 23.09.2015 №3958 Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції до міської ради» (зі змінами) міською радою розглянуто електронну петицію «Про пільговий проїзд школярів у громадському транспорті м.Кривого Рогу».

12 грудня 2016

На електронну петицію №742016-ЕП про автономне опалення повідомляємо:

На позачерговій ХV сесії Криворізької міської ради міською радою було розглянуто та не підтримано електронну петицію «Про автономне опалення».

12 грудня 2016

На електронну петицію №842016-ЕП щодо заборони підвищення вартості проїзду повідомляємо:

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» в період з 10.11.2016 до 12.12.2016 триває публічне обговорення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконкому міської ради «Про встановлення в м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» та аналізу його регуляторного впливу.

12 грудня 2016
До уваги фізичних осіб, що надають в оренду нерухоме майно!

До уваги фізичних осіб, що надають в оренду нерухоме майно!

23.11.2016 Криворізькою міською радою ухвалено рішення №1068 «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м.Кривому Розі», яке набере чинності з 01.01.2017.

08 грудня 2016
Обережно: ожеледиця!

Обережно: ожеледиця!


Перед виходом із будинку
:

Змайструйте на підошви та каблуки вашого взуття «льодоступи».
Пам’ятайте, що кращими для льоду є підошви з мікропористими чи іншої м’якої основи та  взуття без великих каблуків....

06 грудня 2016
Переохолодження організму – це небезпечно!

Переохолодження організму – це небезпечно!

Основні причини переохолодження організму – тривале перебування на холоді або навіть короткочасне перебування в крижаній воді. Ознаки переохолодження: озноб, тремтіння, синюшність шкіри, губ, зниження температури тіла, біль у пальцях рук і ніг, поява «гусячої шкіри», позіхання, гикавка, затьмарення свідомості. У постраждалого настає апатія, сонливість, загальна слабість, поверхневе дихання.

06 грудня 2016
До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (мінрегіон) готується аналіз регуляторного впливу до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення галузі поховання».

17 листопада 2016
Відбувся семінар з теми `Актуальні питання поводження` з відходами

Відбувся семінар з теми `Актуальні питання поводження` з відходами

Організатором даного заходу виступив виконком Криворізької міської ради спільно з Дніпропетровською торгово-промисловою палатою та Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації в рамках проекту "ЗЕЛЕНА ПАЛАТА - ІНІЦІАТИВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ" за підтримки проекту Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується DeutscheGesellschaftfurInternationaleZusammenarbeit (GIZ).

16 листопада 2016
Шановні керівники виробничих, комерційних й наукових  підприємств та установ міста!

Шановні керівники виробничих, комерційних й наукових підприємств та установ міста!

З 22 по 25 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, павільйон №3, входи № За, 3с з боків станції метро "Лівобережна" та р. Дніпро відповідно) відбудеться XVМіжнародний промисловий форум 2016 -головна подія машинобудівної галузі України.

15 листопада 2016
Пам’ятка для  батьків

Пам’ятка для батьків

Шановні батьки! Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості кожної дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання, розвиток та безпеку дитини. Питання безпеки дітей завжди буде важливим й актуальним.

14 листопада 2016
Всеукраїнський конкурс `До чистих джерел` – 2016

Всеукраїнський конкурс `До чистих джерел` – 2016

За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України 20 жовтня 2016 року в м. Києві стартував щорічний Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел".

08 листопада 2016
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»
© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради